نیکبخت واحدی: مدیر استقلال باید فردی مقتدر باشد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا نیکبخت واحدی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه استقلال و پرسپولیس خاستگاه بزرگ و میلیونی بین مردم دارند، گفت: شاید برای همین است که خیلی‌ها دوست دارند مدیریت این دو باشگاه را در دست بگیرند چون مطمئن هستند حتی اگر روزی بخواهند رییس جمهور شوند می‌توانند روی میلیونها رأی حساب باز کنند.

علیرضا نیکبخت واحدی در پاسخ به این پرسش که مدیریت جدید استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟ اظهارکرد: من شناختی از مدیر جدید باشگاه ندارم اما این را می‌دانم هر کس به استقلال می‌آید باید فردی مقتدر به لحاظ اجرایی و مالی باشد چون مجموعه استقلال بدهی زیادی دارد که باید پرداخت شود.

نیکبخت واحدی افزود: به نظرم وزارت ورزش حالا که این فرد را به استقلال آوره باید از او حمایت کند و منابع مالی در اختیارش بگذارد در غیر اینصورت فقط یک فرد دیگر را قربانی کرده ایم و هیچ پیشرفتی اتفاق نمی‌افتد.

وی درخصوص اینکه قرار است استقلال به صورت مجازی تمرین کند، ابراز کرد: این روشی است که خیلی از تیم‌ها در کشورهایی که درگیر بیماری کرونا هستند از آن استفاده می‌کنند طبیعی است استقلال هم برای دور نماندن بازیکنانش از شرایط خوب جسمی‌مجبور است این روش را به کار ببندد.

او در مورد اینکه برانکو چه مشکلی با او داشت هم گفت: به هرحال مشکل ما از بازی‌‌‌های آسیایی بوسان شروع شد. ایشان از همان اول من را دوست نداشتند و بازیکنان خودشان را بازی می‌دادند. همین شد که من هم دیگر به سیم آخر زدم و گفتم خداحافظ تیم ملی و به جام جهانی نرفتم.

نیکبخت واحدی در پاسخ به این سوال که بازیکنان برانکو چه کسانی بودند هم گفت: دیگر همه می‌دانند که دوره برانکو یک عده بازیکن جنوبی باندی تشکیل داده بودند که آقای برانکو فقط آنها را دعوت می‌کرد و من هم جایی در این لیست نداشتم. در تیم ملی بودم هم اصلا به من بازی نمی‌رسید و به همین دلیل ترجیح دادم بروم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید