نیکبخت واحدی: لیگ امسال جذابیتی نداشت

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا نیکبخت واحدی بازیکن اسبق استقلال درباره دربی پیش رو گفت: مجیدی در این مدت بسیار نترس نشان داده است.

علیرضا نیکبخت واحدی افزود: دربی در مرحله نیمه نهایی برگزار می‌شود و استقلال برای قهرمان شدن باید در دو بازی نیمه نهایی و فینال پیروز شود اما فراموش نکنید پیروزی در دربی بسیار مهم است و فرهاد با پیروزی در این بازی می‌تواند به آینده امیدوار بماند.

نیکبخت واحدی در مورد اینکه کدام بازیکن استقلال ستاره دربی خواهد بود گفت: مهدی قایدی، شیخ دیاباته و ارسلان مطهری به عنوان مثلث تهاجمی‌استقلال می‌توانند ستاره بازی چهارشنبه شب باشند.

وی در خصوص کیفیت کلی لیگ نوزدهم گفت: لیگ جذابی نداشتیم، کرونا حرارت بازی‌ها را گرفت و بازیکنان در شروع دوباره بازی بعد از شیوع کرونا آمادگی کافی را نداشتند. نمی‌خواهم قهرمانی پرسپولیس را زیر سوال ببرم اما حق استقلال بیشتر از نایب قهرمانی بود.

او با تاکید بر اینکه اعتماد مدیران استقلال به فرهاد مجیدی جواب داد، یادآورشد: به نظرم اعتماد به بازیکنان و کادر فنی استقلال جواب داد. فرهاد مجیدی و بازیکنان جواب اعتماد مدیران و هواداران را به خوبی دادند.

بازیکن اسبق استقلال در خصوص آخرین بازی آبی‌ها در لیگ برتر گفت: در ابتدای این بازی شرایط کمی‌پیچیده شد اما بازیکنان سنگ تمام گذاشتند و موفق شدند یک بازی خوب را همراه با نتیجه به نمایش بگذارند.

او در خصوص کیفیت کلی لیگ نوزدهم گفت: لیگ جذابی نداشتیم، کرونا حرارت بازی‌ها را گرفت و بازیکنان در شروع دوباره بازی بعد از شیوع کرونا آمادگی کافی را نداشتند. نمی‌خواهم قهرمانی پرسپولیس را زیر سوال ببرم اما حق استقلال بیشتر از نایب قهرمانی بود.

نیکبخت واحدی در مورد اینکه کدام بازیکن استقلال ستاره دربی خواهد بود گفت: مهدی قایدی، شیخ دیاباته و ارسلان مطهری به عنوان مثلث تهاجمی‌استقلال می‌توانند ستاره بازی چهارشنبه شب باشند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید