نیکبخت واحدی: فوتبالیست جماعت هر پولی بگیرد نوش جانش است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا نیکبخت واحدی پیشکسوت تیم استقلال درباره درخواست برخی بازیکنان استقلال برای افزایش مبلغ قراردادشان توضیح داد: متأسفانه مدیریت ضعیفی که در استقلال وجود داشته چنین قراردادی را با بازیکن امضا می‌کند.

علیرضا نیکبخت واحدی اظهار کرد: مدیران قبلی صاحبخانه استقلال نبودند و با توجه به اینکه می‌دانستند مستأجر و رفتنی هستند فقط با احساسات هواداران بازی کرده و بازیکن‌هایی قرارداد بستند که همه می‌دانیم این کار را برای افتخارآفرینی برای خودشان انجام دادند.

وی درباره اظهارات اخیر خود مبنی بر فروش مهدی قایدی گفت:‌ خدا نکند این اتفاق بیفتد اما وقتی می‌گویند قایدی را با قیمت پایین و راحت نمی‌فروشیم مرا یاد ماجرای الهیار صیادمنش می‌اندازد که می‌گفتند پول فروش وی را به مربیان قبلی یعنی شفر و استراماچونی دادیم.

نیکبخت واحدی گفت: وقتی خودشان می‌گویند قایدی را ارزان نمی‌فروشیم من را به این استنباط می‌رساند که شاید مهدی را فروخته باشند اما امیدوارم چنین اتفاقی رخ نداده باشد زیرا هوادار صبری دارد و تا جایی می‌تواند تحمل کند در صورت جدایی قایدی فشار زیادی به تیم می‌آید و این اتفاق نباید برای استقلال رخ بدهد.

وی تصریح کرد: مهدی سرمایه باشگاه استقلال است و مطمئنا مدیران حال حاضر و سرمربی محترم این تیم کاری می‌کنند تا قایدی بماند زیرا وی سرمایه باشگاه بوده، باشگاه استقلال برای خود من یک ویترین بود در حالی که از چند باشگاه خارجی پیشنهاد داشتم باید قایدی را هم حفظ کنند.

نیکبخت واحدی درباره بحث اینکه برخی بازیکنان با توجه به ممنوعیت جذب بازیکن خارجی پول زور از باشگاه‌ها می‌‌گیرند توضیح داد: این کلمه قشنگ نیست زیرا فوتبالیست جماعت هر پولی بگیرد نوش جانش است وی در سرمایه و گرما و بدون تعطیلی زحمت می‌کشد شاید در رشته‌های دیگر مثل والیبال و بسکتبال بیشتر از فوتبال پول رد و بدل شود اما با توجه به اینکه فوتبال در چشم است بازیکنان آن هم مورد توجه قرار می‌گیرند.من نمی‌دانم بازیکن چقدر قرارداد می‌بندد و چقدر پول می‌گیرد اما زمان ما هر چه قرارداد می‌بستیم ۴۰، ۵۰ درصد آن را نمی‌گرفتیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید