نیکبخت واحدی: علت محرومیتم خنده دار است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا نیکبخت واحدی مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران درباره اتفاقات حاشیه‌ای که در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، حول وی می‌افتاد با لحن خنده گفت: در آن دوران نه تنها منشور اخلاقی فدراسیون فوتبال که منشور حقوق بشر کوروش نیز بر اساس من شکل گرفت!

علیرضا نیکبخت واحدی اظهارکرد: در آن دوره آنها من را به جلسه کمیته انضباطی بردند و متاسفانه یک سال محکوم کردند خنده دار است که دلیل آن را ژل زدن موهایم و همینطور عکس انداختن مردم با من عنوان کردند!

نیکبخت واحدی تصریح کرد: در مقابل آن آدم‌ها من همیشه یک دعا می‌کنم و می‌گویم‌ای کاش خداوند شرایط را طوری کند تا آن‌ها یک روز بتوانند جای کسی مانند من زندگی کنند تا ببینیم چقدر جنبه دارند و آیا می توانند این همه محرومیت را بخاطر چنین دلیلی تحمل کنند.

وی درباره جدایی خود از جمع استقلالی‌ها که هنوز هم حرف‌وحدیث در مورد آن هست یادآورشد: لازم به ذکر است که در آن دوران استقلال مرا نمی‌خواست، باور کنید بهانه نمی‌آورم و از این موضوع شاهد هم نیز دارم.

نیکبخت واحدی افزود: من از انتقال پرسپولیس پشیمان هستم. اما گفتم که از طرفی استقلالی‌ها هم من را نمی‌خواستند. البته یک نکته مهم باید اینجا بگویم اتفاقی که در آن دوران به‌نوعی مد شده بود آن روزها، هر مدیری اگر می‌خواست رضایت هواداران را به‌دست بیاورد یک بازیکن از تیم رقیب را جذب می‌کرد.

وی خاطرنشان کرد: در آن دوره وقتی با پیشنهاد پرسپولیس روبرو شدم پیش خودم گفتم یک رقم زیاد به آن‌ها پیشنهاد می‌دهم تا به‌عنوان یک سنگ بزرگ مانع انتقال شود، من آن را پیشنهاد دادم، اما پرسپولیسی‌ها پذیرفتند آقای انصاری‌فرد مدیرعامل وقت این تیم می‌تواند شهادت دهد و درنهایت با رقمی که مورد درخواست من بود و در آن موقع هم زیاد بود قرارداد با من بسته شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید