نیکبخت واحدی: رگ و ریشه من استقلالی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا نیکبخت واحدی بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس با بیان اینکه در دوران عضویتش در پرسپولیس با شیث رضایی و محمدرضا مامانی تشکیل باند نداده بود، گفت: درست است من با این بازیکنان بیشتر از بقیه بودم اما افشین قطبی چه کسی بود که برایش باند درست کنیم؟

علیرضا نیکبخت واحدی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه بالاخره استقلالی است یا پرسپولیس، خاطرنشان کرد: ۷ سال برای استقلال زحمت کشیدم ولی سالی که پرسپولیس و صبا رفتم با تمام توان برای آنها بازی کردم. در نهایت رگ و ریشه من استقلالی است.

نیکبخت واحدی با بیان اینکه به همراه علی پروین با ۲۰ مسابقه در دربی رکورددار حضور در این مسابقه حساس است، گفت: سالی که در استقلال بودم همه می‌دانستند اگر مقابل پرسپولیس بازی کنم می‌توانم رکورد پروین را بشکنم اما نمی‌دانم چه شد که نگذاشتند و در بازی رفت و برگشت به میدان نرفتم.

وی با بازخوانی یکی از خاطراتش در دوران حضور در پرسپولیس و شیطنت شیث رضایی مدافع این تیم در پرواز به شیراز اظهار کرد: من از پرواز می‌ترسم و شیث رضایی هم این را می‌دانست. برای همین او پشت بلندگو اعلام کرد که هواپیما در حال سقوط است.

بازیکن پیشین استقلال و پرسپولیس ادامه داد: تا ۱۰ دقیقه بعد از آن هیچ چیز متوجه نشدم. اتفاق بدی بود که شاید شیث هم فکر نمی‌کردم این عواقب را داشته باشد. بعد از پرواز شیث را بازداشت کردند و او را تا فردایش نگه داشتند.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر پیشنهادات خارجی اش در آن زمان گفت: آنقدر بازیکن بزرگی بودم که زمانی که هیچ بازیکنی پیشنهاد نداشت من از اسپانیا پیشنهاد داشتم! تیم‌‌‌های فنرباغچه ترکیه، اتلتیکو اسپانیا، مونشن گلادباخ آلمان و باشگاه گلکسی آمریکا من را می‌خواستند.

بازیکن پیشین استقلال و پرسپولیس درباره اینکه آیا از امیر قلعه نویی دلخور است، یادآور شد: چند سال است که آدمهای زیادی را بخشیده ام و درباره آنها حرف نمی‌زنم گذشته برای من تمام شده و اهمیتی ندارد که یادآوری کنم.

نیکبخت واحدی خاطرنشان کرد: سالی که در استقلال بودم همه می‌دانستند اگر مقابل پرسپولیس بازی کنم می‌توانم رکورد پروین را بشکنم اما نمی‌دانم چه شد که نگذاشتند و در بازی رفت و برگشت به میدان نرفتم.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید