نیما نکیسا و علل برکناریش از دپارتمان آموزش فدراسیون فوتبال

رئیس سابق دپارتمان آموزش فدراسیون فوتبال، نیما نکیسا ،در گفت و گویی درباره جدایی خود از ریاست دپارتمان آموزش فدراسیون فوتبال اظهار داشت: حدود 10 روز قبل طبق نظر سرپرست فدراسیون این تغییر انجام شد و با توجه به اینکه همچنان کارمند فدراسیون هستم، احتمال دارد در سمتی دیگر مشغول فعالیت شوم. دلیل این تصمیم را باید از خود میرشاد ماجدی بپرسید اما این تغییرات در یک سیستم کاملا طبیعی است. قسم نخورده‌ایم که همه جا باشیم یا همه جا بمانیم. در یک سیستم فردی را از جایی به جای دیگر می‌برند و فرد دیگری جای او می‌آید. قرار نیست یک نفر 20 سال در یک جایگاه باشد.

نیما نکیسا افزود: مشغول انجام دادن کارم بودم و مشکلی هم نداشتم. خدا را شکر وضعیت کار بد هم نبود و خوب کار می‌کردیم. من هم مانند هر فرد دیگری که در یک سیستم جای‌شان تغییر می‌کند، تغییر کردم و احتمال دارد به پست دیگری بروم. این موضوع عجیب نیست. هر مدیری مجاز است تغییراتی در مجموعه اش داشته باشد. البته به من هنوز ابلاغ جدیدی نداده‌اند اما همچنان در فدراسیون هستم.

رئیس سابق دپارتمان آموزش فدراسیون فوتبال تصریح کرد: عملکرد پاکی در دوره حضور در این دپارتمان داشتم اما اکنون از این فضا خارج شدم. هدف من هم از حضور در این پست خدمت بود و دنبال مسائل مالی هم نبودم زیرا این موارد برای من اهمیتی ندارد و دنبال تقویت فوتبال کشور در بخش آموزش بودم. اکنون هم این تغییرات طبیعی است و خاص نیست.

نیما نکیسا درمورد جانشین خود در دپارتمان آموزش پاسخ داد: بهارک کاظم که از عوامل خود ما در دپارتمان آموزش بود، جای من انتخاب شده است. او مدرک دکترا دارد و سال ها در مجموعه فدراسیون زحمت کشیده است. نیروی توانمند، سلامت، کارآمد و انسان بسیار مودبی است که مجموعه را می‌شناسد. به نظر من انتخاب بسیار خوب و اصلحی است. برای کاظم از صمیم قلب آرزوی موفقیت دارم و به او تبریک می‌گویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید