نیازمند: خیلی سخت است بازی کردن بدون هواداران

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پیام نیازمند گلر جوان سپاهانی‌ها خواسته مهمی‌را از مسئولان فوتبال ایران مطرح کرد و در مورد شیوه شروع لیگ بیستم گفت: خیلی سخت است بازی کردن بدون هواداران. امیدوارم لیگ جدید که شروع می‌شود، هواداران باشند.

پیام نیازمند اظهار کرد: فکر می‌کنم در لیگ‌‌‌های مختلف تعدادی هوادار حضور خواهند داشت. در قطر این موضوع پیش بینی شده است و فکر می‌کنم بازی‌‌‌های فصل جدیدشان قرار است با هوادار دنبال شود.

وی ابراز کرد: آنجا روی صندلی‌ها علامت هایی گذاشته شده که هر هوادار با فاصله ۵ صندلی از هوادار دیگر می‌تواند بنشیند. هوادار که باشد، حتی اگر تعدادشان زیاد نباشد، بازی از حالت بی روح بودن خارج می‌شود. چون به هر حال کرونا که حالا حالاها قصد رفتن ندارد و با ما هست.

نیازمند در پاسخ به اینکه مدتی یکی از حاشیه‌های فوتبال ایران بحث شروع شدن یا شروع نشدن بازی‌‌‌های لیگ بود. تو در آن زمان جز کدام دسته بودی؟ افزود: حالا که چند ماه از این موضوع گذشته باید بگویم که شروع لیگ تصمیم درستی بود. چون به هر حال کرونا اتفاق افتاده و باید یاد بگیریم که چطور با کرونا زندگی کنیم. نمی‌توان زندگی را تعطیل کرد.

او ادامه داد: به هر حال در همین زمان هم مردم از تماشای فوتبال در خانه و کری خواندن هایی که فوتبال دارد، لذت می‌برند. به هر حال ریسک به خطر افتادن سلامتی بازیکنان و کادر تیم وجود دارد ولی تصمیم درستی گرفته شد و در دنیا هم همین کار را کردند.

گلر جوان سپاهانی‌ها خاطرنشان کرد: باید یاد بگیریم که چطور در این شرایط جدید زندگی کنیم. نمی‌شد بیشتر از این از فوتبال دور بود. خیلی خوشحال بودیم که دوباره به زندگی فوتبالی بازگشته ایم.

نیازمند در پاسخ به اینکه سپاهان خیلی عملکرد خوبی در بازی‌‌‌های آسیایی نداشت. البته با توجه به سبقه ای که در آسیا دارد. خودت چطور نمایش‌‌‌های تیم را ارزیابی می‌کنی؟ ابراز کرد: فکر می‌کنم عملکرد بدی نداشتیم. بین تیم‌‌‌های ایرانی بدترین قرعه را داشتیم. وجه تمایز تیم‌‌‌های خارجی مثل النصر و السد بازیکن‌‌‌های خارجی آنها است. همان موقع معتقد بودم که یکی از دو تیم گروه ما به نیمه نهایی خواهد رسید. بازیکنان خارجی آنها تفاوت زیادی ایجاد می‌کند. مثلا ما دو بازی با عبدالرزاق حمدالله داشتیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید