نگاهی به هفته اول نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد – هفته ی اول مسابقات فوتبال لیگ برتر ایران با برگزاری هشت دیدار به پایان رسید. در این ۸ دیدار ۱۵ گل از خط دروازه ها عبور کرد و تنها یک دیدار بدون رد و بدل شدن گل به پایان رسید.

در هفته ی اول مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس هشت دیدار برگزار شد. بررسی نتایج این دیدارها حکایت از آن دارد که تیمهای پرسپولیس ، سپاهات و شهر خودرو مانند دوره گذشته تیمهایی مدعی خواهند بود.

در اولین دیدار این هفته تیم فوتبال پرسپولیس تهران مدافع عنوان قهرمانی و قهرمان سه دوره پیاپی این مسابقات در ورزشگاه آزادی تهران به دیدار پارس جنوبی جم رفت و موفق شد در اولین گام این تیم را با گل مهدی ترابی شکست دهد.

گل گهر سیرجان و نساجی مازندران دیگر دیدار این هفته را برگزار کردند که دو تیم در پایان به نتیجه ای بهتر از تساوی یک بر یک نرسیدند تا امتیازات بین دو تیم تقسیم شود.

در یکی از مسابقات این هفته تیمهای ذوب آهن و سایپا به مصاف هم رفتند. در این دیدار در حالی که تیم سایپا با دو گل از حریف خود عقب بود موفق شد در خانه ی میزبان کامبکی فوق العاده داشته باشد و نتیجه بازی را سه بر دو به سود خود تغییر دهد.این دیدار پرگل تریم دیدار هفته اول این مسابقات بود.

در آخرین دیدار روز پنجشنبه تلاش دو تیم نفت مسجد سلیمان و تراکتورسازی تبریز برنده ای نداشت و این دیدار بدون رد و بدل شدن گل به پایان رسید.

این بازیها روز شنبه با ۳ دیدار ادامه یافت که در مهترین این دیدارها استقلال تهران در خانه حریف خود ماشین سازی تبریز با گلی که در دقیقه ۹۵ دریافت کرد شکست خورد تا هواداران این تیم نگران روزهای آینده این تیم باشند.

شهر خودرو موفق شد در خانه پیکان با دو گل از سد این تیم بگذرد و مانند فصل گذشته خود را در قامت یک مدعی نشان دهد.

دیدار جنوبی ها که بین فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان برگزار شد با برتری صنعت نفت آبادان به پایان رسید تا فولاد در روز میزبانی اش شکست تلخی را تجربه کند.

در آخرین دیدار این هفته سپاهان اصفهان در خانه ی شاهین شهرداری بوشهر با زدن ۳ گل به برتری رسید تا سپاهانی ها بتوانند ادعا کنند تا روز آخر در کورس قهرمانی باقی خواهند ماند.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید