نکیسا: حضور نسل جدید مربیان و مدیران نیاز فوتبال کشور است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- نیما نکیسا دروازه‌بان اسبق پرسپولیس در مورد حضور نسل جدید مربیان و مدیران در فوتبال کشور گفت: این افراد صاحب اصلی فوتبال کشور و باعث افتخار هستند. چقدر خوب است که جنس ما جنس فوتبال باشد. فدراسیون و دبیرکل فدراسیون از جنس فوتبال باشند.

نیما نکیسا اظهار کرد: مهدی محمد نبی از جنس فوتبال است. شخص حیدر بهاروند فوتبالیست بوده، من کاری به تاج و ساکت ندارم که قراردادی در زمان آن‌ها بسته شد و خلاهایی در آن وجود داشت. آن‌ها فقط می‌خواستند بعد از کی‌روش شرایطی به وجود بیاورند که مردم راضی باشند اما متأسفانه ته چاه افتادند.

وی ادامه داد: من بسیار خوشحالم از اینکه نسل من نسل مدیران و مربیان جوان، فوتبال ایران را جذاب کرده‌اند. مردم نباید به این برد و باخت‌ها نگاه کنند. نسل ۹۸ در حال تغییر فوتبال کشور و مدیریت آن هستند. خواهش می‌کنم به نسل ۹۸ اعتماد کنید. این نسل می‌تواند فوتبال کشور را به سمت موفقیت ببرد.

نکیسا در مورد اینکه آیا باخت پرسپولیس به دلیل ضعف فنی این تیم بود یا اینکه مهره‌ها و تعویض‌های استقلال بهتر بودند، گفت: هر دو مسئله می‌تواند به نوعی درست باشد. بحث ضعف فنی نیست. گل‌محمدی مربی بسیار خوش فکری است اما باید قبول کنیم که تعویض دقیقه ۲۳ کامیابی‌نیا با مهدی شیری، تعویض نادری با سیدجلال بین دو نیمه و همچنین تعویض علیپور و بشار می‌توانست تعویض‌هایی باشد که شیرازه تیم را از هم بپاشد.

وی اضافه کرد: اما از آن طرف استقلال تیمی‌بود که کاملاً می‌خواست برنده این بازی باشد و به موفقیت هم رسید. پرسپولیس خیلی تلاش کرد به بازی برگردد. یکبار عقب افتاد و پس از آن ۲ گل زد اما نتوانست برتری خودش را حفظ کند. به نظرم روی گل دوم رادوشوویچ باید خروج می‌کرد چون روی خط ۶ قدم بود. او خیلی راحت می‌توانست خطا بگیرد یا تأثیر بگذارد.

نکیسا در خصوص اینکه سرمربی پرسپولیس بعد از بازی اعلام کرد به کسانی که می‌خواستند استقلال به فینال جام حذفی برسد تبریک می‌گویم و آیا این مساله در بازی دیده می‌شد، گفت: خیر، من به عنوان یک تماشاگر چنین استنباطی نداشتم. استقلال خیلی تلاش کرد. یکبار هم عقب افتاد اما توانست به بازی برگردد. این تیم موقعیت‌های خوبی هم داشت. مثل ضربه سر دیاباته با اختلاف اندک از بالا دروازه بیرون رفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید