نکونام: نگران آینده فوتبال ایران هستم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: تا روزی که من در فولاد باشم که امروز فعلاً آخرین روز آن بوده، تمام کارهایی که برای سربلندی فولاد نیاز باشد را انجام می‌دهم و انجام دادم.

جواد نکونام افزود: برای تیم دعوا کردم، کمیته انضباطی رفتم و ما زودتر از اینها باید به آسیا می‌رفتیم و یواشکی از تیم ما ۵ امتیاز برداشتند. متوجه نشدیم چگونه، اما ۵ امتیاز ما را برداشتند و تیم ما راحت دوم جدول بود و اجازه ندادند.

نکونام ادامه داد: همه چیز به روز آخر کشید و با این استرس بالا آسیایی شدیم. مطمئن باشید یکی هست که همه ما را می‌بینید، رفتارها را کنترل می‌کند و می‌بیند چه کار می‌کنیم. ما امروز پاداش گرفتیم و کار به دقیقه ۹۰ کشیده شد که خدا را شکر می‌کنیم و حالا منتظر مصاحبه افراد کوچکی هستم که در این فوتبال جایگاهی ندارند و نام فولاد را خراب کردند.

وی اضافه کرد: اینها کسانی هستند که باعث شدند فولاد نتواند آن جایگاهی که باید را داشته باشد. هرکسی آنجا آمده سنگ انداختند و شما خودتان می‌دانید همه را اذیت کردند. این فصل با کسی روبه‌رو شدند که سخت جان بود و این فوتبال برای من و امثال من است و این کار را دوست دارم.

او خاطرنشان کرد: ما باید داخل این فوتبال باشیم و قرار نیست من هر جایی کار کنم و هر کاری را انجام دهم. کار درست کردیم و خدا را شکر بذری کاشتیم که هر مربی سال آینده و سال‌های آینده بیاید، برداشت خوبی خواهد کرد.

وی ادامه داد: با این تیم، با این جوانان و تیمی‌که بازیکنان‌مان کرونا گرفتند، همسترینگ آنها پاره شد، یک سری بازیکن رفتند، یک سری بازیکن رفتاری داشتند که مجبور شدم آنها را کنار بگذارم. بهترین بازیکن‌مان ایوب والی را از دست دادیم و پاتوسی شرایطش خوب نبود، اما هیچ وقت گلایه نکردم.

نکونام خاطرنشان کرد: انتظار داشتم که حداقل تشکر کنند، اما نشد. الان منتظر مصاحبه این عده هستم. باید از پیشکسوتانی که حمایت کردند، تشکر کنم و از هم تیمی‌های خودم که چون فوتبال را متوجه می‌شوند، برای فوتبال خوب بازی کردند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید