نکونام نقره داغ شد.

بنا به رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، به دلیل نشر اکاذیب از طریق مصاحبه در پایان دیدار فولاد خوزستانبا نساجی مازندران، جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان  مبلغ ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی شد.

تیم فوتبال فولاد خوزستان در هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران با تساوی یک بر یک برابر نساجی در ورزشگاه خانگی خودش متوقف شد. این در حالی بود که پس از این مسابقه جواد نکونام صحبت‌هایی را علیه داور بازی انجام داد که با واکنش کمیته انضباطی همراه شد.

نکونام در نشست خبری پس از دیدار تیمش با نساجی عنوان کرده بود: «داور بازی نکته تاریک این دیدار بود. او داور خیلی خوبی است و من قضاوت‌هایش را دوست دارم اما امروز بد داوری کرد. روی صحنه گل صد درصد اشتباه کرد، یک پنالتی روی شیمبا نگرفت آخر بازی هم پای حمید بوحمدان را زدند. گلر حریف شیمبا را از وسط زد و فکر کنم هر جای دنیا بود بازیکن را به خاطر شدت خطا محروم می‌کردند اما داور به او کارت زرد داد. توپ را دفاع حریف زد اما گلر آنها روی مهاجم ما خطا کرد. داور کلا امروز بد داوری کرد و یکی از عوامل بازدارنده قضاوت او بود. قضاوت در ایران خیلی راحت است، حرف هم بزنیم اخطار می‌دهند. کسی نیست که نقد کند و بگوید این اخطار برای چه بوده به همین خاطر شرایط فوتبال ما این طور است.»

این صحبت‌های جواد نکونام موجب شد تا کمیته انضابطی علیه سرمربی فعلی فولاد خزستان رای خود را به شرح زیر صادر کند:

با اعلام کمیته انضباطی در خصوص تخلف انتسابی به جواد نکونام، سرمربی تیم فولاد خوزستان مبنی بر نشر اکاذیب از طریق مصاحبه در پایان دیدار با نساجی مازندران، با توجه به مجموع اوراق و محتویات پرونده از جمله مفاد مصاحبه نامبرده، تخلف سرمربی تیم فولاد خوزستان محرز و مسلم تشخیص و مستند به ماده ۷۱ مقررات انضباطی و با رعایت ماده ۹۳ و ۹۴ این مقررات به مبلغ ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.ای رای قابل اجرا و قطعی است.»

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید