نکونام معترض به داوری و مساوی فولاد

جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان پس از  دیدار دو تیم فولاد و نساجی از هفته نهم لیگ برتر که با تساوی یک بر یک به پایان رسید، در نشست خبری بعد از این بازی، اظهارکرد: بازی جاندار بود و دو تیم بازی درگیرانه و فیزیکی انجام دادند و باتوجه به شناختی که از نساجی داشتیم، می‌دانستیم از نظر حفظ توپ خوب هستند و می‌دانستیم از چه نقاطی می‌توانیم به آن‌ها ضربه بزنیم و برای بردن بازی کاملا برنامه داشتیم اما متاسفانه در حالی که می‌توانستیم یک بر صفر برده را به دو بر صفر تبدیل کنیم، از فرصت‌مان بهره نبردیم.

وی بیان کرد: با شروع نیمه دوم گل خوردیم که آن گل صد درصد خطا بود و داور در آن صحنه اشتباه کرد. بعد از آن با تعویض‌هایی که کردیم ریتم بازی را بالا بردیم اما امروز مثل بازی با تراکتور بدشانسی آوردیم و روزی نبود که بتوانیم ببریم. بازی دست‌مان بود و تیم نساجی آمده بود به تساوی برسد که به خواسته‌اش هم رسید. البته آن‌ها خوب و جاندار بازی کردند. مثل بازی با تراکتور با وقت تلف کردن حریف مواجه شدیم و باید فکری به حال این موضوع شود و شاید حتی ما دیگر توپ‌ها را بیرون نزنیم. همه وقت تلف می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت:  آقای حیدری باوجود این که داور خوبی است و قضاوت‌های او را دوست دارم اما امروز بد داوری کرد و روی صحنه گل اشتباه صد درصدی داشت و دو پنالتی هم برای ما روی شیمبا و بوحمدان نگرفت. در این بازی گلر حریف شیمبا  را از وسط زد و هرجای دنیا باشد بازیکن را به خاطر شدت خطا محروم می‌کنند اما داور به گلر نساجی کارت زرد می‌دهد. کلا امروز آقای حیدری بد قضاوت کرد.

نکونام افزود: امروز نتوانستیم بازی را ببریم که یکی از عوامل بازدارنده آقای حیدری بود. ما اصلاً به حریف موقعیتی ندادیم و تیم ما داشت خوب بازی می‌کرد که گل خطایی خوردیم. فیلم صحنه‌هایی که درباره آن حرف می‌زنم را دیده‌ام اما نتیجه تغییر نمی‌کند. داور بد قضاوت کرد و بازی هم با تساوی به پایان رسید. قضاوت حیدری نکته تاریک بازی بود. بعد هم که اعتراض می‌کنیم، می‌خندند. قضاوت در ایران خیلی راحت است زیرا تا حرف می‌زنیم اخطار می‌دهند و محروم می‌کنند. کسی هم نیست این اخطارها را نقد کند. فوتبال ما همین است و اعتراض ما به جایی نمی‌رسد و باید ادامه دهیم اما قطعاً یک فکری به حال وقت تلف کردن تیم‌ها در ورزشگاه شهدای فولاد می‌کنم. بازی مساوی باشد، تیم‌ها به‌صورتی مقابل ما بازی می‌کنند که می‌مانیم چه کار کنیم.

وی بیان کرد: متاسفانه کولیبالی را از دست دادیم. شیمبا را هم به زور به بازی با نساجی رساندیم و امیدوارم برای بازی بعد کولیبالی و سایر نفرات‌مان برسند. شرایط تیم‌مان از نظر مصدومیت‌ها اصلاً خوب نیست. دفاع وسط نداشتیم اما ادامه می‌دهیم و ان‌شاءالله تا نیم فصل امتیازات خوبی جمع کنیم. برای نیم فصل دوم تمام برنامه ما این است که بازیکنان با کیفیت جذب کنیم تا قوی‌تر ظاهر شویم و موفق شویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید