نکونام: تیم ملی کشورم همیشه در اولویتم بوده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: من همیشه و در هر جایگاهی که بودم از سرمربی تیم ملی حمایت کرده ام حتی زمانی که از تیم ملی بیرون آمدم.برای من تیم ملی کشورم همیشه در اولویت بوده است.

جواد نکونام در مورد شرایط فعلی تیم ملی اظهارکرد: در تیم ملی خیلی مشکلات داریم تا به یک ایده واحد و خوب برسیم. معتقدم تیم های نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان همه باید یک ایده متحد داشته باشند و برای رسیدن به این ایده حداقل ۳۰ سال کار داریم! باید ۳-۴ مربی خوب بیاوریم و البته قدردان زحمات آنها باشیم. ما یک مربی خوب آوردیم مثل کی روش اما قدرش را ندانستیم.

نکونام افزود: برانکو هم همین مدلی بود ولی تخریبش کردیم. الان هم بحث زیدان، گواردیولا و مورینیو می شود ولی آخر کار به جایی می رسد که به بحرین و عراق می بازیم. ادعا هم می کنیم که فوتبال هجومی می خواهیم آن هم مقابل کامبوج!

وی در پاسخ به اینکه ادامه راه تیم ملی را چطور ارزیابی می کنی؟ تصریح کرد: مگر کار راحت هم داریم؟در فوتبال کار راحت اصلا وجود ندارد. تیم های حریف نمی خوابند یا استراحت نمی کنند که بیایند و به ما ببازند. آنها هم برنامه می ریزند.

نکونام درباره انتخاب اسکوچیچ ابراز کرد: زمانی که برانکو در تیم ملی حضور داشت تیم ملی ما به جام جهانی صعود کرده بود ولی یکسری از این آقایانی که اشاره کردم هر روز انتقاد می کردند که تیم برانکو خوب دفاع نمی کند، فلان جای تیم مشکل دارد، خط حمله فلان شکل است و هر روز یک چوب لای چرخ مربی تیم ملی می گذاشتند. برانکو رفت و بعدش دیدید چه بلایی سر فوتبال ایران آمد.

وی یادآور شد: بعد از چند سال از جدایی برانکو یکی مثل کی روش آمد، به جام جهانی رفتیم و با بازی های غرور انگیز دل مردم شاد شد. تیم ملی ما مقابل اسپانیا و پرتغال به آن شکل بازی کرد و همه دنیا متعجب شده بودند اما باز هم یکسری در ایران انتقاد می کردند که چرا تیم ما دفاعی است. نمی دانم این آقایان با خود چه فکری کرده بودند ولی کسی که عاقل باشد و فوتبال روز دنیا را دنبال کند می فهمد تیم ملی ایران با این زیر ساخت نمی تواند مقابل تیم ملی اسپانیا که در این یک دهه بهترین های دنیا را در ترکیبش داشته،حمله کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید