نکونامِ شادمان، از پیروزی فولاد بر آهال می‌گوید

سرمربی تیم فولاد، جواد نکونام، بعد از پیروزی یک بر صفر فولاد مقابل آهال ترکمنستان در نشست خبری، اظهار داشت: آهال تیم خوب و قابل احترامی‌است و مردانه باز ی می‌کند. می‌دانستیم بازی سختی خواهد شد. با تمرکز و فعل خواستن توانستیم پیروز شویم. هیچ  تیمی‌به اندازه ما در دو بازی گذشته مقابل آهال صاحب موقعیت گلزنی نشده بود. چه زمانی که یازده نفره بودند و چه بعد از آن، اگر دقت می‌کردیم می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم.

وی افزود: برنده شدن سخت است اما این کار را انجام دادیم. به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. باید برای دور برگشت تمرکز داشته باشیم. آنچه ناراحت کننده بود در 20 دقیقه پایانی بازی حریف  مسابقه را  از جریان انداخت خیلی وقت تلف کردند. این مسئله ناراحت کننده بود بخصوص برای ما که می‌خواستیم گل بزنیم.  خدا را شکر داور بازی را خوب کنترل  و قضاوت کرد و به او خسته نباشید می‌گویم. امیدوارم در ادامه راه موفق باشد.

نکونام در مورد شرایط فولاد گفت: ما همیشه برای تمام بازی‌ها اعتماد به نفس را داریم. همانطور که کارشناسان و تمام کسانی که فوتبال را آنالیز می‌کنند، می‌دانند تیم خوب و با کیفیتی هستیم و شانس‌های زیادی برای گلزنی به دست می‌آوریم. در این سه بازی در هر مسابقه 8 تا 10 شانس گلزنی داشتیم ولی تا امروز به پیروزی نرسیده بودیم. در این بازی‌ها 4 بار توپ را به تیرک دروازه زده‌ایم و نیاز به  تلاش و برد داریم و باید این شرایط خوب را تکرار کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید