نوید کیا سرمربی سپاهان: با تمام قدرت بازی می‌کنیم

محرم نویدکیا پس از پیروزی دو بر صفر تیمش مقابل ذوب‌آهن اظهار کرد: در نشست پیش از بازی هم گفته بودم بازی سخت و پیچیده‌ای است و واقعا هم به همین شکل بود. اگر بخواهم منطقی صحبت کنم باید بگویم ذوب‌آهن در نیم ساعت اول بسیار از ما بهتر بود و چند موقعیت خیلی خوب به دست آورد که ممکن بود بازی را از دست دهیم اما بعد از آن وضعیت‌مان بهتر شد و در ۱۵ دقیقه پایانی بازی خوبی کردیم.

او افزود: تا دقیقه ۳۰ تمام یک در مقابل یک‌ها، جنگ‌های تن به تن و مرکز زمین را کامل از دست می‌دادیم و ذوب‌آهن بسیار بهتر از ما بود. بعد از آن خوب بودیم و سعی کردیم در درگیری‌ها بیش‌تر بدویم و بیش‌تر توپ بگیریم و به گل رسیدیم. ضربه ایستگاهی فوق‌العاده نورافکن شرایط ما را بهتر کرد و در نیمه دوم بازی را خوب شروع کردیم. ذوب‌آهن اوایل نیمه دوم ناامیدانه بازی می‌کرد اما بعد از آن خوب بازی را کنترل کردند. پنالتی را که از دست دادند هماهنگی ذوبی‌ها به هم ریخت و بعد از آن خیلی بهتر می‌توانستیم بازی کنیم. آن‌ها آمده بودند انتحاری بازی کنند و ما هم سعی کردیم شانس‌مان را امتحان کنیم. متاسفانه آن شکلی که باید بازی نکردیم اما سعی کردیم بازی را کنترل کنیم.

سرمربی سپاهان در ادامه عنوان کرد: سه امتیاز خوبی بود و این‌که چقدر به درد ما خورد و به درد ذوب‌آهن نخورد را نمی‌دانم و آینده مشخص می‌کند اما سه امتیاز فوق‌العاده‌ای بود و می‌رویم تا هفته آخر با تمام قدرت بازی کنیم و بقیه‌اش را به اتفاقات فوتبال می‌سپاریم.

او  همچنین درباره نیمکت نشینان تیمش گفت: بازیکنان جایگزین من همیشه سعی کردند بهترین بازی را انجام دهند. در طول یک فصل گذشته یکی دو مورد بود که بازیکنان ذخیره به من کمک نکرده بودند اما از همه بازیکنان ممنونم، چون خیلی از بازیکنان حتی فرصت نشد از ابتدا بازی کنند و واقعا از آن‌ها تشکر می‌کنم که به تیم کمک کردند. البته من به این مساله اعتقاد ندارم که صحبت کنم و بگویم بازیکن جایگزین چقدر می‌تواند موثر باشد.

نویدکیا اضافه کرد: یک مربی در طول فصل ۳۰ بار دست به تغییرات می‌زند و شاید ۵ تایش خوب در بیاید. مربی باتوجه به نوع فوتبال دست به تغییر می‌زند که گاهی خوب از آب در می‌آید و گاهی هم به آن شکلی که دلش می‌خواهد نمی‌شود.

سرمربی سپاهان هم‌چنین بیان کرد: می‌دانم این حرفی که می‌خواهم بزنم حرفه‌ای نیست اما می‌خواهم به عنوان یک شهروند اصفهان به بازیکنان و کادر ذوب آهن بگویم بسیار تیم خوبی هستید و حتی در نیم ساعت اول ممکن بود بازی را از تیم ما بگیرید. چنین تیمی‌با این شرایط و نوع فوتبال نباید ناامید باشد و بازی آخر هم در خانه بازی دارند، در حالی که حریفان این تیم خارج از خانه بازی دارند. ذوب‌آهن با آرامش و تمرکز باید تلاش کند و به اصفهان کمک کند. مطمئنا می‌توانند موفق شوند، چون بسیار تیم خوبی است و امیدوارم هفته آینده بتوانند مردم اصفهان را خوشحال کنند.

وی در پایان گفت: این بازی آخر ما در نقش جهان است و از اصحاب رسانه، پلیس راهور و نیروی انتظامی‌و تمام کسانی که زحمت کشیدند تشکر کنم. همه ما و هواداران در یک سال گذشته اذیت‌شان کردیم و می‌خواهم از آن‌ها تشکر کنم. می‌خواهم از ذوب‌آهن معذرت خواهی کنم، چون ابتدای بازی یک صحبتی با نیمکت آن‌ها شد و بین نیمه هم از آن‌ها عذرخواهی کردم. به هر حال شرایط بازی است و ممکن است حرف‌هایی زده شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید