نوید کیا: در مورد هادی عقیلی هواداران کم لطفی کردند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محرم نوید کیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد هادی عقیلی گفت: بگذارید واقعیت را بگویم در مورد هادی عقیلی از هواداران دلخورم چرا که آن گونه که باید از هادی حمایت نکردند.

محرم نوید کیا: افزود: هادی عقیلی سالهای بسیار خوبی را در سپاهان بازی و یک مهره ارزشمند برای سپاهان بود در اتفاقاتی که برای عقیلی رخ داد من انتظار داشتم هواداران سپاهان حمایت درستی داشته باشند در مورد من کم نگذاشتند اما در مورد هادی عقیلی کوتاهی کردند. برخی از هواداران دوست داشتنی هستند و با خلوص نیت این تیم را دوست دارند.

وی در پاسخ به اینکه اگر روزی پیشنهاد سرمربی تیم ملی را داشته باشد، قبول می‌کند یا خیر، گفت: برای من اصول اخلاقی بسیار مهم است و هر کسی باید پایبند قرارداد خود باشد حتی اگر شرایط بهتری برای او ایجاد شود، من از افرادی هستم که می‌گویم حرفم باید از امضا و اثر انگشتی که زده ام بیشتر ارزش داشته باشد.

نوید کیا ابراز کرد: در مورد برخی افرادی که با نظرات من موافق نباشند باید بگویم این یک امر طبیعی است و اختلاف سلیقه همیشه است و نباید برای این افراد حاشیه درست کرد و امیدوارم منطقی رفتار کنیم و مخالف و موافق در کنار هم به سپاهان کمک کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با تقدیر از کارگران فولاد مبارکه سپاهان اظهارکرد: از هیئت مدیره، مدیرعامل باشگاه و کارخانه سپاهان تشکرد کرد که به وی اعتماد کرده اند.

نوید کیا در پایان صحبت هایش نیز در ارتباط با درخواست هواداران مبنی بر برگرداندن احسان حاج صفی خاطرنشان کرد: برای من اصول اخلاقی و حرفه ای بسیار مهم است، احسان را خیلی دوست دارم، اما یک سال دیگر از قرارداد او باقیمانده بعد از آن اگر دوست داشت خوشحال خواهم شد که در سپاهان بازی کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید