نوید مظفری: در فدراسیون فوتبال ایران جنگ‌های داخلی وجود دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- نوید مظفری پیشکسوت داوری فوتبال ایران در خصوص انتخاب اصفهانیان به عنوان سرپرست داوری فدراسیون فوتبال، گفت: کاری با بازنشستگی او ندارم، سوال اصلی این است که او چه اقدام مثبتی انجام داده که اکنون بخواهد به راس داوری برگردد.

نوید مظفری در توضیح این خبر اظهار کرد: متاسفانه به نظر می‌رسد در فدراسیون فوتبال ایران جنگ‌های داخلی بسیاری وجود دارد و فعلا این جنگ قدرت‌ها به سود اصفهانیان تمام شده است.

وی همچنین با انتقاد شدید از این انتخاب یادآورشد: آیا کسی یک مدیر موفق را جا به جا می‌کند؟ اگر اصفهانیان مدیر موفقی بود، چرا او را از ریاست برداشتند و فرمان را دست ممبینی و سپس صفیری دادند.

نوید مظفری خاطرنشان کرد: به نظر من انتخاب اصفهانیان قدمی‌رو به عقب برای داوری بود. او در دوره قبلی مدیریت خود چه اقدام مثبتی برای داوران و داوری فوتبال ایران انجام داده بود که حالا بخواهد آن کارها را افزایش دهد؟

پیشکسوت داوری فوتبال ایران همچنین در بخش دیگری از سخنانش در خصوص رضایتنامه عجیبی که برای داوران ارسال شده بود، تصریح کرد: کار از ریشه غلط است. کاری به توهین‌آمیز بودن آن ندارم، اگر داوری آن را امضا کرد و تست‌های لازم را انجام نداد و از طریق قضاوت او، ۲۲ بازیکن به این ویروس مبتلا شدند، چه کسی پاسخگو است؟

نوید مظفری در پایان صحبت هایش یادآروشد: آیا می‌توانند از بازیکنان ملی تست نگیرند و با ارسال رضایتنامه به آن‌ها بگویند خودتان تست دهید؟ کارهای اشتباه کمیته و دپارتمان داوری تمامی‌ندارد و هیچوقت این ۲ نهاد بزرگ داوری ایران باهم هماهنگ نمی‌شوند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید