نویدکیا: دنبال آوردن دوستان و اطرافیانم به باشگاه نیستم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره تغییراتی که در تیم ایجاد خواهد کرد، گفت: روزهای اول که با آقای ساکت و مسئولان تیم صحبت کردم، گفتم که تیم بسیار خوبی است. نه اینکه بیایم و به این دلیل که بخواهم بگویم سرمربی قبلی شرایطش بد بوده، دنبال تغییرات آنچنانی باشم.

محرم نویدکیا افزود: قلعه‌نویی تیم خوبی را ایجاد کرده و نفرات خوبی را به تیم اضافه کرد و من هم فقط به خاطر سبک و نوع بازی که در افکارم است، شاید دو یا سه نفر را تغییر بدهم. اگر نه، تیم شاکله خوبی دارد و احتیاج به تغییرات آنچنانی نیست.

نویدکیا درباره انتخابش به عنوان سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: دلم می‌خواهم اگر تصمیم می‌گیرم، به تصمیماتم احترام بگذارند و اجازه بدهند افکار و ایده‌هایم را پیاده کنم. امیدوارم خیلی تصمیم اشتباه نگیرم. وحی منزل نیست که همه تصمیمات من درست است و امکان دارد اشتباه هم داشته باشم. سعی می‌کنم کمترین اشتباه را داشته باشم.

وی درباره اضافه شدن نفرات جدید به کادرفنی‌اش گفت: به لیگ قهرمان آسیا می‌رویم و برمی‌گردیم و بعد در این خصوص تصمیم گیری می‌کنیم. امروز یا فردا احتمالاً نفر اول و دستیار اولم مشخص خواهد شد و باید صحبت کنیم، اگر به جمع‌بندی برسیم، به تیم اضافه می‌شود. فعلاً نفر دیگری اضافه نمی‌شود.

او افزود: آدم‌های قوی را کنارم می‌آورم و قطعاً بدانند دنبال آوردن و جمع کردن دوستانم در اطرافم نیستم. می‌دانم کار خیلی سنگینی است و آدم‌هایی را می‌آورم که به من و تیمم کمک کنم، نه اینکه چون سال‌ها اینجا بودم، بخواهم دوستان و افراد نزدیک به خودم را دور خودم جمع کنم. می‌دانم برخی‌ها با تصمیماتی که می‌گیرم ناراحت می‌شوند، اما سعی خواهم کرد تصمیمی‌بگیرم که به صلاح تیم باشد.

نویدکیا در پاسخ به این سوال که نام دستیار اول او چیست، خاطرنشان کرد: چون هنوز قطعیت پیدا نکرده‌ایم و باید رودررو صحبت کنیم، الان نمی‌توانم بگویم و خیلی ایده‌آل نیست. ان‌شاالله امروز یا فردا که به جمع‌بندی برسیم، اعلام می‌کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید