نوری: علاقه دارم با پوشیدن پیراهن پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کنم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد نوری کاپیتان تیم فوتبال پیکان درباره اینکه با توجه به سن و سال بالایش آینده ای برای فوتبال خود در نظر گرفته گفت: اگر ببینم یک روزی نمی‌توانم بازی کنم و فاصله سنی‌ام با بازیکنان کنار خودم زیاد است، دیگر بازی نخواهم کرد به هر حال با بالا رفتن سن سرعت و آمادگی بازیکن کمتر می‌شود و اگر روزی حس کنم شرایطم سخت است فوتبال را کنار می‌گذارم

محمد نوری افزود: البته اکنون با توجه به تمرینات منظمی‌که پشت سر می‌گذارم، آمادگی خوبی برای مسابقات لیگ دارم و سعی می‌کنم امسال هم از فصل گذشته بهتر باشم. در این زمینه فعلا تصمیم خاصی نگرفتم و سعی می‌کنم در خدمت تیم پیکان باشم و بازی کنم.

بازیکن باسابقه فوتبال ایران درباره اینکه آیا می‌داند مسن‌ترین بازیکن فوتبال ایران چه کسی است توضیح داد: فکر می‌کنم سیدجلال حسینی در لیگ برتر باشد اما خبری خواندم که احمد مومن‌زاده هم به یکی از تیم‌های لیگ دو یا سه رفته است. نمی‌دانم چگونه در این سن بازی می‌کند؟ بچه بودم که عکس‌های مومن‌زاده که فوتبالیست توانمندی بود می‌دیدم و برای من خیلی تعجب‌آور است با این سن و سال دوباره به فوتبال برگشته است.

نوری همچنین با بیان اینکه البته وی در زمانی که برای تیم‌های سپاهان و استقلال بازی می‌کرد، از لحاظ بدنی شرایط خیلی خوبی داشت و بازیکن فیزیکی و قوی بود، تصریح کرد: برای احمد آقا آرزوی سلامتی دارم.

بازیکن اسبق پرسپولیس درباره اینکه دوست دارد روزی با پیراهن کدام تیم از فوتبال خداحافظی کند گفت: ‌این موضوع مشخص است. از بچگی پرسپولیسی بودم و افتخار پوشیدن این پیراهن را داشتم.سه سال کاپیتان این تیم بودم و همه هم مرا با پرسپولیس می‌شناسند.

نوری افزود: مطمئنا همه دوست دارند مثل من در خانه خودشان با فوتبال خداحافظی کنند و علاقه دارم با پوشیدن پیراهن پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کنم. اگر این اتفاق هم نیفتد مانند همیشه برای پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌‌کنم. فوتبال حرفه‌ای است و نمی‌توان توقع خاصی داشت اما اگر لیاقت داشته باشم بار دیگر پیراهن این تیم را می‌پوشم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید