نوری: باید به سعادتمند مدال افتخار بدهیم!

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد نوری پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه اگر سعادتمند بتواند مشکلات باشگاه از جمله بدهی‌ها را بدهد، باید به او مدال افتخار بدهیم، گفت: کار نشد ندارد و باید دید که مدیرعامل جدید استقلال چه عملکردی از خودش ارائه می‌دهد.

محمد نوری اظهار کرد: کار در استقلال خیلی مشکل است چون موقعی که ما با آقای فتح‌الله‌زاده صحبت می‌کردیم، بدهی‌های باشگاه حدود ۶۰ میلیارد بود حال سعادتمند شاید دوستانی دارد که او را کمک خواهند کرد.

وی با تاکید بر اینکه نباید گفت سعادتمند صد درصد مشکلات را حل می‌کند، افزود: به طور کلی مشکلات و بدهی‌ها ادامه‌دار است و امیدوارم که سعادتمند بتواند مقداری از این مشکلات را برطرف کند.

نوری با تاکید بر اینکه در چند سال اخیر استقلال در انتخاب مدیریت خوب نبود، تصریح کرد: در این مدت که فتح‌الله‌زاده سرپرست باشگاه شده بود، پشتش را خالی کردند و باعث شد که او از استقلال برود، حال نوبت ما پیشکسوت‌ها است که باید کمک کنیم تا مشکلات باشگاه حل شود.

وی در پاسخ به این سوال که آینده استقلال را چطور می‌بیند، ابراز کرد: استقلال تیم خیلی خوبی است و جوانان با استعدادی دارد و فقط دغدغه استقلال مسائل مالی است و اگر اوضاع مثل سابق شود، می‌تواند مدعی باشد.

در پاسخ به این سوال که آینده استقلال را چطور می‌بیند، گفت: استقلال تیم خیلی خوبی است و جوانان با استعدادی دارد، دغدغه استقلال مسائل مالی است و اگر اوضاع مثل سابق شود، می‌تواند مدعی باشد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه آینده برای استقلال روشن است به شرطی که مشکل مالی وجود نداشته باشد، یادآور شد: اگر مسائل مالی حل شود، چند بازیکن باید اضافه شود می‌توان به آینده استقلال امیدوار بود؛ مشکلات باشگاه مساله خیلی مهمی‌است و در این رابطه باید به فرهاد مجیدی حق داد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید