نوری: امسال هم بازیکنان خوبی در ترکیب اولیه تیم داریم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد نوری پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص بازی بازیکنان جدید در ترکیب استقلال گفت: بازیکنان جدید مثل موسوی، مرادمند و مهدی‌پور بازیکنان خوبی هستند و جا دارند که پیشرفت کنند. نادری بازیکن سطح بالا و باکیفیتی است و مقابل ماشین‌سازی هم کیفیت خوبش را نشان داد.

محمد نوری افزود: همانطور که گفتم امسال هم بازیکنان خوبی در ترکیب اولیه تیم داریم و مهم‌تر از آنکه بازیکنان هم‌سطحی روی نیمکت حضور دارند تا وقتی به زمین می‌آیند کیفیت بازی تیم پایین نیاید. داریوش شجاعیان بعد از مدت‌ها امروز در ترکیب تیم قرار گرفت و بازی خوبی به نمایش گذاشت، اگر او بتواند آمادگی صددرصدش را پیدا کند می‌تواند جانشین خوبی برای علی کریمی‌باشد.

وی یادآورشد: استقلال در 3 بازی گذشته از لحاظ بازی‌سازی یک مقداری با مشکل روبه‌رو بوده است و امیدوارم که با حضور شجاعیان آماده دیگر دغدغه‌ای در این خصوص وجود نداشته باشد. استقلال مهاجمان خیلی خوبی در اختیار دارد و می‌توانیم به جرأت بگوییم که بهترین خط حمله ایران حتی آسیا را داریم. اگر به دیاباته، قایدی و مطهری خوب توپ برسد می‌توانند هر از هر دفاعی عبور کنند و گل بزنند.

نوری ادامه داد: اتفاق خوبی که امسال برای استقلال افتاده است این است که برخلاف سال‌های گذشته شاکله اصلی تیم حفظ شد و علاوه بر آن بازیکنان کلیدی هم به استقلال آمدند. آبی‌پوشان همیشه در ابتدای فصل به دلیل اینکه بازیکنان زیادی از دست می‌دادند نتایج هفته‌های اول لیگ را از دست می‌دادند و تا به آمادگی برسند یک سوم از فصل گذشته بود.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال همچنین افزود: امسال نفرات اصلی حضور دارند و بازیکنانی هم که اضافه شدند همه حرفه‌ای هستند و به خوبی در برنامه‌های تاکتیکی کادرفنی قرار گرفتند و مشکلی برای هماهنگی وجود ندارد.

نوری در خصوص بازی استقلال مقابل ماشین‌سازی در هفته سوم اظهار داشت: استقلال مقابل ماشین‌سازی 3 امتیاز خیلی مهم به دست آورد. بعد از آن اتفاقات و حواشی که بعد از بازی هفته گذشته در اهواز پیش آمد، تیم به این پیروزی نیاز داشت تا شکست مقابل فولاد فراموش شود. فکری تیم خوبی در اختیار دارد و بازیکنان تاثیرگذاری هم در ترکیب و هم روی نیمکت تیم حضور دارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید