نوری: اسماعیلی را بیاد سر جایش نشاند!

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد نوری پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: درست است که بازیکنان باید پول‌شان را بگیرند اما باید تحمل داشته باشند، ما که پول نمی‌گرفتیم، چکار می‌کردیم؟

محمد نوری در واکنش به اظهارات عجیب فرشید اسماعیلی هافبک استقلال علیه سعادتمند افزود: باشگاه باید تنبیهی برای اسماعیلی در نظر بگیرد تا درس عبرتی برای دیگران باشد.

نوری با بیان اینکه واقعا ناراحت شدم که بازیکنی مثل اسماعیلی چطور به خودش جرات داده است تا علیه مدیریت به راحتی هر حرفی بزند، ادامه داد: اولین کاری که باید باشگاه بکند، جلوی این بازیکنان را بگیرد.

وی با اشاره به اینکه آقای اسماعیلی، شما چند قهرمانی برای استقلال آورده‌اید؟ تصریح کرد: باشگاه باید تنبیه مناسبی برای اسماعیلی در نظر بگیرد و اگر بخواهد به امان خدا بگذارد، سایر بازیکنان نیز کار اسماعیلی را انجام میدهند.

پیشکسوتان تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: زمانی که ما بازی می‌کردیم، پولی در کار نبود و به عشق استقلال وارد زمین می‌شدیم. اسماعیلی چند سال در استقلال بازی کرده است؟ چه افتخاراتی داشته است؟ پنالتی چیپ او در دربی و درگیری‌هایش را هنوز فراموش نکرده‌ایم.

نوری با تاکید بر اینکه چارچوب وظایف بازیکن باید مشخص باشد؛ در کجای دنیا بازیکنی علیه مدیریت صحبت می‌کند؟ یادآورشد: اولین کاری که باید باشگاه بکند، جلوی این بازیکنان را بگیرد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به اینکه سعادتمند نقطه نظرات مثبتی داشت و آدم بدی نشان نمی‌داد، تصریح کرد: با این حال، وضعیت مالی باشگاه خراب است و باید پول باشد تا مشکلات حل شود و در جلسه به سعادتمند گفتم که تصمیم شجاعانه‌ای گرفته و این مسئولیت را پذیرفته است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید