نورمحمدی: بخش خصوصی بیش از وزارت ورزش قدر پرسپولیس را می‌داند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا نورمحمدی کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس در مورد آینده باشگاه پرسپولیس گفت: وضعیت باشگاه اصلا خوب نیست از سوی دیگر، رسول‌پناه شانس آورده الان فیفا تعطیل است و پرونده‌های بدهی باشگاه را پیگیری نمی‌کند و پرسپولیس فعلا در آرامش موقت است.

علیرضا نورمحمدی افزود: بسیاری از بازیکنان قبلی پرسپولیس طلبکار هستند و مربیان آکادمی‌باشگاه نه تنها پول نگرفته‌اند، بلکه از جیب خود هم هزینه کرده‌اند.

نورمحمدی اظهار کرد: پرسپولیس و استقلال تا وقتی خصوصی نشوند و متعلق به وزارت ورزش باشند، شرایط آنها همین است و مشکلات‌شان حل نمی‌شود.

وی با بیان اینکه پرسپولیس جذابیت زیادی برای بخش خصوصی دارد اما نمی‌دانم وزارت ورزش چرا باشگاه را واگذار نمی‌کند، اظهارکرد: قطعا بخش خصوصی بیش از وزارت ورزش قدر پرسپولیس را می‌داند.

نورمحمدی با تاکید بر اینکه متاسفانه مشکلات مالی همیشه در پرسپولیس بوده و بازیکنانی که به این تیم می‌آیند باید بدانند که مشکلات مالی زیادی خواهند داشت، تصریح کرد: این تیم تا وقتی خصوصی است، وضعیتش بهتر از این نمی‌شود، اصلا شما کجای دنیا، تیم دولتی می‌بینید؟

وی با بیان اینکه باشگاه با این همه طرفدار، پتانسیل اقتصادی زیادی دارد و اصلا نباید مشکل مالی داشته باشد، اضافه کرد: همین حالا خودم هم از پرسپولیس طلبکار هستم، اما آن‌قدر مدیرعامل عوض می‌شود که اصلا نمی‌دانم از چه کسی باید پیگیر مطالبات باشم.

نورمحمدی در ادامه در خصوص اطمینان خود از قهرمانی پرسپولیس در فصل جاری، تصریح کرد: بیش از دو، سوم فصل طی شده و ۱۰ امتیاز اختلاف زیادی است. به همین علت بعید می‌دانم تیمی‌به پرسپولیس برسد.

کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس پیرامون مطالبات خود از این باشگاه، افزود: به دنبال این هستم تا با رسول‌پناه سرپرست باشگاه دیدار کنم. من هم شنیدم که او آدم خوبی است اما باید ببینیم بالاخره مشکل ما را حل می‌کند یا باز هم برای دریافت طلب‌مان باید منتظر بمانیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید