نورشرق: مدیران توجهی به پرداخت این بدهی‌ها ندارند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد رئیس کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال گفت: ضمن دعوت دوستان به بیان دفاعییات در فرصت‌های مقرر قانونی، تقاضا می‌کنیم که از این منظر و با حساسیت ویژه‌ای به موضوع توجه کنند.

جمشید نورشرق افزود: متاسفانه گاهی اوقات مدیران محترم باشگاه‌ها فراموش می‌کنند که انباشت دیونی نظیر بدهی مورد بحث چه آثار نامطلوبی بر ارائه خدمات به باشگاه‌های فوتبال گذارده و چگونه بی توجهی به پرداخت این بدهی‌ها، اعتبار مدیریت فوتبال کشور را مخدوش می‌سازد.

نورشرق با بیان این موضوع که تلاش این کمیته به منظور رسیدگى بى طرفانه به کلیه پرونده‌هاى مطروحه است، ادامه داد: متاسفانه اخیرا موارد و مسائلى از سوى برخى مسئولان یکى از باشگاه‌هاى بدهکار اعلام شده که مغایر با قواعد رسیدگى به دعاوى است.

وی یادآورشد: اگر باشگاه یا طرفى از دعوا به صلاحیت کمیته وضعیت در رسیدگى به پرونده‌اى تردید دارد، می‌تواند مراتب اعتراض و ادله خودش را در مراحل بدوى یا حتى پس از صدور حکم رسماً و قانوناً اعلام کند.

نورشرق تصریح کرد: کمیته وضعیت پس از وصول درخواست رسیدگی، تصویر آن را به همراه مستندات برای طرف مقابل ارسال و برابر مقررات مهلت ۱۰ روزه‌ای برای ارائه پاسخ به طرف مقابل می‌دهد.

وی یادآورشد: البته موضوع صلاحیت رسیدگی در کمیته وضعیت بازیکنان یا هر مرجع دیگری، به مانند بسیاری از موضوعات حقوقی، ممکن است مورد اختلاف نظر حقوق خوانان قرار گیرد و آرای و نظریات متفاوتی را در این زمینه شاهد باشیم.

نورشرق گفت: در پرونده مورد بحث نیز می‌توان گفت طرف ذینفع با تقدیم درخواست، صلاحیت کمیته وضعیت بازیکنان را پذیرفته و طرف مقابل نیز چه در فرآیند دادرسی و چه پس از صدور حکم، هیچ اعتراضی به این موضوع نداشته است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید