نورشرق: اگر بودجه نداریم، نمی‌توانیم بازیکن گرانقیمت جذب کنیم!

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- جمشید نورشرق رئیس کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال گفت: اگر کسی به عنوان مدیرعامل معرفی می‌شود، باید اسناد آن باشگاه را ببیند و باشرایطی که دارد، قبول زحمت کند و مدیران حق ندارند تصمیماتی بگیرند که فقط برای همان فصل باشد.

جمشید نورشرق اظهارکرد: چرا قراردادی بسته می‌شود که با بودجه باشگاه تناسبی ندارد؟ مسئولیت حقوقی این مدیران باید تفهیم شود که بابت تصمیم هایی که می‌گیرید ضامن هستید.

نورشرق در خصوص مدیریت در باشگاه‌ها تصریح کرد: آنها در قالب شرکت اداره می‌شوند؛ هیئت مدیره باید بودجه را تصویب کند. باشگاه این موضوع را رعایت نمی‌کند و تمام تصمیمات را مدیرعامل می‌گیرد.

وی با بیان اینکه چاره ای نداریم که به واقیعت توجه کنیم که اگر بودجه نداریم، نمی‌توانیم بازیکن گرانقیمت جذب کنیم، افزود: آنوقت به سراغ بازیکن‌‌‌های پایه می‌رویم و از مربیان داخلی استفاده می‌کنیم.

نورشرق یادآور شد: شما نبینید عده‌ای از بازیکنان از وضعیت مالی مناسبی برخوردار هستند، بازیکنان مشهوری داریم که اگر نتوانند پول‌هایشان را بگیرند، توان گذراندن زندگی را ندارند.

وی با بیان اینکه خیلی از بازیکنان استقلال و پرسپولیس مشکلات مالی دارند و باید مدیران به تعهداتی که می‌دهند، عمل کنند، ابراز کرد: بازیکنان اغوا می‌شوند و متاسفانه حکایت این است که کی پول داده و کی پول گرفته است.

نورشرق با اشاره به اینکه بدهی را گردن مدیر قبلی انداخت و باید راه حل هایی داشته باشند که مشکلات پیش رو به وجود نیاید، ادامه داد: از یکسال گذشته تمام تلاشمان را کردیم تا تمام بدهی‌ها را سامان بدهیم و در این موضوع فدارسیون هم حمایت کرده است.

وی با بیان اینکه ما مسیر هزینه کرد جدید را برای باشگاه‌ها باید به حداقل برسانیم وباید باشگاه‌ها تمام تلاششان را کنند بدهی گذشته را پرداخت کنند، خاطرنشان کرد: وضعیت مالی باشگاه‌ها مناسب نیست. اغلب بدهکار هستند؛ با بدهی‌‌‌های قابل توجه. باشگاه‌هایی که در نقل و انتقالات شرکت کردند، بدهی هایشان تسویه نشده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید