نوراللهی: جای مدیران بودم به پرسپولیس نمی‌آمدم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احمد نوراللهی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس بابیان اینکه اگر لیگ را ادامه بدهند ما خیلی زود به قهرمانی در این فصل می‌رسیم، گفت: آرزو می‌کنم لیگ مجددا آغاز شود چون ما فاصله بسیار کمی‌تا کسب چهارمین قهرمانی پیاپی داریم و ۱۰ امتیاز از رقبای خود جلو هستیم.

احمد نوراللهی ادامه داد: ما هم در شرایط فعلی نمی‌دانیم آیا در لیگ نوزدهم باز هم می‌توانیم به میدان برویم یا نه. به هر حال شرایط برای همه تیم‌ها به این شکل است و حتی در اروپا هم می‌بینید که فوتبال تعطیل شد.

نوراللهی بابیان اینکه این اتفاقات برای آنها در حالی رقم می‌خورد که باشگاه‌ها و لیگ‌های قدرتمندی دارند اما آنها هم مجبور شدند رقابت‌های خود را به حالت تعطیلی درآورند، افزود: از این رو هیچ تفاوتی بین ایران با سایر کشورها وجود ندارد و همه باید منتظر تصمیم سازمان لیگ باشیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس یادآورشد: تلاش کردم یکی از بازیکنان تاثیرگذار پرسپولیس باشم و با توجه به اتفاقاتی که در طول سال رقم خورد، فکر می‌کنم به اهدافم نزدیک شدم.

وی تصریح کرد:ما دنبال آن بودیم که پیش از پایان سال ۹۸ قهرمانی خود در لیگ برتر را قطعی کنیم اما همان طور که دیدید، لیگ به فاصله کوتاه تا آخر فصل، به علت شیوع کرونا تعطیل شد.

نوراللهی گفت: غیبت هواداران برای ما خیلی سخت است، هوادارانی که همیشه کنار ما بودند. امیدوارم بیماری کرونا هر چه زودتر ریشه کن شود و دوباره بتوانیم هواداران پرتعدادمان را در کنارمان ببینیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس همچنین خاطرنشان کرد: اگر به جای مدیران بودم اگر این توانایی را در خودم نمی‌دیدم که مشکلات را حل کنم، قطعا به تیم بزرگی مثل پرسپولیس نمی‌آمدم.

نوراللهی افزود: مدیرانی که در پرسپولیس هستند باید توانایی حل مشکلات را داشته باشند. من اگر به جای مدیران بودم اگر این توانایی را در خودم نمی‌دیدم که مشکلات را حل کنم، قطعا به تیم بزرگی مثل پرسپولیس نمی‌آمدم. فقط خواهش من از مسوولان این است که بستری را فراهم کنند که مشکلات بچه‌ها حل شود و امیدوارم کسانی باشند که مشکلات پرسپولیس را حل کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید