نوراللهی: تیم‌‌‌های پرطرفدار درگیر مشکلات مالی هستند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احمد نوراللهی کاپیتان سوم تیم پرسپولیس درباره مشکلات مالی پرسپولیس با بیان اینکه پرسپولیس در شرایط سختی قرار دارد؛ شکایت مربیان و بازیکنان قبلی، تهدید به این که پنجره بسته می‌شود و امتیاز کم می‌شود، گفت: بازیکنان برای تک تک این امتیازها عرق ریخته اند و امیدوارم مدیری را انتخاب کنند که توانایی حل مشکلات را داشته باشد.

احمد نوراللهی اظهارکرد: هم پرسپولیس و هم استقلال با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند. شما نمی‌بینید در تیم‌‌‌های خارجی بعد از بازی در شبکه‌‌‌های اجتماعی یا مصاحبه‌ها بیایند گله کنند.

نوراللهی درباره آینده لیگ را نیز به این شکل ابراز کرد: شرایط خیلی سخت است و الان برای تمرینات هم منتظر مجوز هستیم. باتوجه به شرایط فکر نکنم تا آخر فروردین اجازه تمرین را بدهند.

وی تصریح کرد: روزهایی که گذراندم سختی‌‌‌های زیادی داشتند و نباید ناامید می‌شدم، بعضی روزها می‌گفتم دیگر نمی‌شود اما دوباره کورسوی امیدی می‌آمد. خداراشکر که به آرزوی کودکی ام که پوشیدن پیراهن علی کریمی‌بود رسیدم.

نوراللهی یادآور شد: هم تیم پرسپولیس، هم تیم‌‌‌های قعرنشین و هم تیم هایی که می‌خواهند سهمیه بگیرند، برایشان خیلی مهم است، ما ۱۰ امتیاز اختلاف داریم و برایمان خیلی اهمیت دارد که لیگ ادامه پیدا کند اما جان انسان‌ها بیش از آن مهم است. امیدواریم شرایط بازی‌ها به وجود بیاید.

وی با اشاره به شرایط کنونی و صحبت‌های نهادهای دولتی گفت: الان خوشبختانه روال جامعه به شرایط عادی برگشته و مردم به زندگی روزانه خود مشغول هستند. مطمئنا برگزاری بازی‌ها بدون حضور تماشاگران خطرات کمتری به همراه دارد. البته یک سوال هم برای من پیش آمده و آن این که تیم‌هایی که تا همین چند وقت پیش می‌گفتند چرا پرسپولیس باید بدون بازی قهرمان شود حالا خواستار تعطیلی لیگ هستند؟ چرا این حرف‌ها را می‌زنند؟

نوراللهی ادامه داد: به نظر من این حرف‌ها برای این است که جلوی قهرمانی ما را بگیرند. ما هم معتقدیم بهتر است قهرمان در زمین بازی مشخص شود اما اگر به هر دلیلی قصد دارند بازی‌ها را تعطیل کنند این حق پرسپولیس است که قهرمان شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید