نورافکن: سپاهان دنبال جذب دائمی‌من است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امید نورافکن هافبک تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه من فکر می‌کنم این وظیفه مدیران استقلال است که جلوی برخی از تحرکات هواداران این تیم را بگیرند، گفت: استقلال باید مثل بایرن مونیخ باشد.

امید نورافکن اظهارکرد: استقلال اگر در این سال‌ها مدیریت درست داشت، باید مثل باشگاه بایرن مونیخ اداره می‌شد چون این باشگاه بسیار پرافتخار است.

نورافکن با بیان اینکه ببینید باشگاه بزرگ و با عظمتی مثل استقلال چقدر از اتفاق‌‌‌های مدیریت لطمه خورده است، افزود: نمی‌دانم این چه جوی است که تعدادی از هواداران استقلال به بازیکنانی که می‌روند و یا آخر فوتبال شان است توهین می‌کنند و کاری می‌کنند دل آنها بشکند.

وی با اشاره به اینکه من به فرهاد مجیدی توهین نکرده ام، تصریح کرد: مگر می‌شود من به فرهاد مجیدی، اسطوره استقلال توهین کنم؟ ایشان مربی من بوده است و من هرگز چنین کاری نمی‌کنم.

نورافکن در مورد اینکه در برنامه نوروز فوتبالی گفت اسم بچه اش را فرناز می‌گذارد و خیلی‌ها این موضوع را توهین به فرهاد مجیدی برداشت کرده اند هم گفت: به جان مادرم و تمام عزیزانم من روحم هم خبر نداشت چنین ماجرایی وجود دارد.

وی درباره وضعیتش گفت: نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی می‌افتد. اگر شارلوا به من نیاز داشته باشد، از بازگشت به بلژیک خوشحال می‌شوم.

این هافبک ایرانی ادامه داد: سپاهان دوست دارد مرا حفظ و به صورت دائمی‌و قطعی به خدمت بگیرد. مهدی بیات (مالک ایرانی باشگاه شارلوا) هم این را می‌داند.

حتی منوچهر نیکفر سرپرست باشگاه سپاهان سفری به بلژیک داشت تا با مالکان ایرانی این باشگاه برای به خدمت گرفتن نورافکن مذاکره کند؛ اتفاقی که هنوز به صورت رسمی‌به توافق منجر نشده و وضعیت این هافبک ایرانی برای فصل بعد مشخص نیست.

نورافکن که این روزها به ویروس کرونا مبتلا شده و در قرنطینه است، گفت: من گزینه‌ای را انتخاب می‌کنم که برای فوتبال و البته حضورم در تیم ملی ایران بهترین تصمیم باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید