نوازی: شرایط تیم ما و آمادگی بچه هایمان را تضمین می‌کنم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد نوازی مربی تیم فوتبال شهرخودرو با تمجید از شرایط فنی تیمش گفت: شرایط تیم ما و آمادگی بچه هایمان را تضمین می‌کنم و ایده آل بودند. این بازی هم مثل دو بازی قبل برای ما مهم است و تلاشمان را می‌کنیم برای نتیجه گرفتن. دیگر شانس دست ما نیست و دست خداست.

محمد نوازی اظهار کرد: امیدوارم بتوانیم یک بازی خوب انجام دهیم. ما با تیم‌‌‌های بزرگ تر راحت تر بازی می‌کنیم. نتیجه برای ما مهم است و فکر نکنند چون از گروهمان بالا نیامده ایم، بازی برایمان مهم نیست. در زمین همه چیز عوض می‌شود و ما فوتبال خودمان را ارائه می‌دهیم.

وی پیش از دیدار برابر الهلال در هفته پنجم رقابت‌‌‌های لیگ قهرمانان آسیا ابراز کرد: مقابل شباب الاهلی کمی‌بدشانس بودیم و باخت در آن دیدار اتفاقی است که افتاد. اکنون خودمان را برای بازی با الهلال آماده می‌کنیم.

نوازی ابراز کرد: الهلال تیم بزرگی است و چندین دوره قهرمان آسیا شده، اما ما آماده هستیم تا در داخل زمین بازی خودمان را انجام دهیم. در ۲ بازی ابتدایی فوق العاده ظاهر شدیم و شانس با تیم الاهلی بود. الهلال تیم خیلی خوبی است ولی ما برایمان مهم است که خوب بازی کنیم.

وی در پاسخ به اینکه آیا باشگاه شهرخودرو عکس العملی برای تغییر شرایط کرونایی داشته یا خیر و او در واکنش به این سوال گفت: ما نامه ای به شهر خودرو دادیم. امروز هم فکسی برای AFC ارسال کردیم. شرایط ویروس کرونا یک مقدار سخت شده است. مخصوصا برای ۶ تیمی‌که در هتل ما هستند.

نوازی با بیان اینکه استقلال هم فکر می‌کنم رفت. شرایط برای ما سخت شده، خاطرنشان کرد: امیدوارم پیگیری کنند تا خودمان را قانع کنیم. فکر می‌کنم شرایط برای همه تیم‌ها سخت است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید