نوازی: در قطر شانس ویدیو چک را از تیم ما گرفتند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد نوازی مربی تیم فوتبال شهر خودروی مشهد با اشاره به برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در قطر گفت: امکانات در قطر خیلی خوب بود، اما بهتر بود با این همه هزینه شانس ویدیو چک را از تیم ما نمی‌گرفتند.

محمد نوازی افزود: در بازی اول‌مان در اینجا یک پنالتی برای ما گرفته نشد. امشب هم شاید من اشتباه کرده باشم، اما در یک صحنه داور می‌توانست برای شهر خودرو پنالتی بگیرد. اینها اتفاقات و قشنگی فوتبال است.

مربی تیم فوتبال شهر خودروی مشهد ادامه داد: امیدوارم دیدگاه حوزه حاشیه خلیج فارس نسبت به ایران و فوتبالش بهتر باشد و با ارزش‌تر به فوتبال ایران نگاه کنند. فوتبال ایران در آسیا حرف اول را می‌زند.

نوازی تصریح کرد: امیدوارم فوتبال ایران که همیشه در آسیا درخشیده است، بدرخشد. برای مردم خوب قطر آرزوی موفقیت می‌کنم و از AFC نیز با وجود شرایط ویروس کرونا برای برگزاری مسابقات، تشکر می‌کنم.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم اتفاقاتی که در اینجا (ادامه مسابقات لیگ قهرمانان) افتاد، در جام جهانی نیفتد. در مدتی که در قطر حضور داشتیم، به لحاظ اسکان و ریکاوری با مشکل روبه‌رو بودیم.

او خاطرنشان کرد: قشنگ نبود شش تیم در یک هتل اسکان داشته باشند. جایگاه و ارزش فوتبال ایران این نیست و امیدوارم کشورهای حاشیه خلیج فارس دیدگاه‌شان را بهتر کنند. ما نیز باید مشکلات‌مان را حل کنیم تا فوتبال‌مان مدعی قهرمانی در آسیا باشد.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو درباره اینکه تیمش در لیگ قهرمانان آسیا گلی به ثمر نرساند، اظهار داشت: فکر می‌کنم، گل زدن و گل خوردن بر اثر اتفاقات یا اشتباهات خط دفاعی در جریان بازی است. اینکه ما گل نزدیم، درست است. ما تازه به تیم اضافه شده‌ایم و یکسری از بازیکنان جدید و نفرات اصلی‌مان را در اختیار نداشتیم.

نوازی گفت: تلاش ما این بود و بازیکنان ما خیلی تلاش کردند، اما فکر می‌کنم گل زدن یک مقدار روی اتفاقات است. ما خیلی موقعیت داشتیم، اما شانس هم نداشتیم که این هم برای یک مربی و بازیکن باید باشد که نبود. امیدوارم بتوانیم این مشکل‌مان را حل کنیم تا اگر دوباره به آسیا آمدیم، بتوانیم با قدرت کار کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید