نماینده مجلس: برای خصوصی سازی حکم قانونی داریم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سید احسان قاضی‌زاده هاشمی‌نماینده مجلس شورای اسلامی‌با بیان اینکه در بخش خصوصی سازی باشگاه‌‌‌های پرسپولیس و استقلال حکم قانونی داریم و باید اجرا شود، گفت: برای حضور در فرابورس دیون این دو باشگاه مشخص نیست و نمی‌دانیم طلبکارهای آنها چه کسانی هستند.

سید احسان قاضی‌زاده هاشمی‌افزود: برای حضور یک شرکت در فرابورس باید تراز مالی‌اش کاملا مشخص باشد. الان تزار آنها منفی است و برای اینکه مثبت شود، قرار است اموال و دارایی‌هایشان افزوده شده و دو ورزشگاه به نام آنها شود.

قاضی‌زاده هاشمی‌اظهارکرد: اگر قرار باشد یک باشگاه به یک یا دو نفر واگذار شوند، تجربه بسیار بدی داشته ایم نمونه آن باشگاه پاس همدان بود که از بین رفت و حالا این دو باشگاه که داستانشان فرق می‌کند و آثار و تبعات اجتماعی دارند. نمی‌شود آنها را به یک یا دو نفر داد.

وی با تاکید بر اینکه اگر در فضای بورس ارائه شود و هواداران سهیم شوند، قابلیت انجام دارد، ابراز کرد: ما روی مسائل این دو باشگاه کاملا حساس بودیم و یک هیات تحقیق و تفحص برایش تشکیل شد یک مقدار طولانی شد که به خاطر جابجایی‌های زیادی در این دو باشگاه بوده است.

قاضی‌زاده هاشمی‌ادامه داد: پیدا کردن اسناد خیلی سخت بود و نمی‌دانیم چطور این دو باشگاه با این قدمت از نظام اداری منسجم برخوردار نیستند و حتی بعضی از آنها ثبت شرکت‌هایشان هم مشکل دارد و حتی حساب‌های بانکی به نام مدیران چند سال قبل‌شان است.

وی تصریح کرد: در مورد فوتبال به طور مشخص این موارد از سوی مجلس رسانه‌ای شد خودم به شخصه در این دو سال گذشته ورود جدی داشته‌ام اما در روزهای اول تنها بودیم و از جاهایی که انتظار داشتیم، ما را تنها گذاشتند.

قاضی‌زاده هاشمی‌اضافه کرد: ولی در این مدت پرده‌هایی از زر و زور و تزویر را در فوتبال کنار زدیم و مسائلی را عریان کردیم که به نفع جامعه و مردم ایران و ورزش آن باشد؛ این پرونده در دادسرای فرهنگ و رسانه قرار دارد که شامل ۷ جلد و بیش از ۱۳۰۰ صفحه سند است که مربوط به ۱۰ سال گذشته فوتبال است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید