نعمتی: تیم‌ها امسال نمی‌توانند به جام قهرمانی برسند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سیامک نعمتی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متاسفانه در این چند روز صحبت‌هایی مطرح شده که مسابقات لغو شود ولی اگر هر تیمی‌جای پرسپولیس بود هیچ وقت بحث لغو مسابقات را مطرح نمی‌کرد.

سیامک نعمتی افزود: وقتی تیم‌ها می‌دانند امسال نمی‌توانند به جام قهرمانی برسند می‌گویند مسابقات تعطیل شود. ما در این فصل زحمات زیادی کشیدیم و کاری کردیم که با رقبا ۱۰ امتیاز فاصله ایجاد کنیم.

نعمتی تصریح کرد: به نظرم تعطیلی لیگ اصلا درست نیست. یادتان باشد ما هم می‌گوییم جان مردم از همه چیز مهمتر است اما اگر قرار است مسابقات تعطیل شود باید پرسپولیس را قهرمان لیگ اعلام کنند.

وی گفت: بحث ما اصلا این نیست که از همین حالا ما را قهرمان اعلام کنند. ما راغب هستیم فصل ادامه پیدا کند تا با ادامه مسابقات به چهارمین عنوان قهرمانی برسیم. تیم‌های دیگر این شانس را دارند اما اختلاف ما با رقبا زیاد است و ما بازی‌هایی داریم که کمی‌از رقبای بالای جدول راحت‌تر است.

نعمتی ادامه داد: از طرف مقابل تیم‌های بالا نشین با یکدیگر بازی دارند و کار آنها سخت است، به همین دلیل می‌گویم اگر فصل ادامه پیدا کند خوشحال‌تر هم می‌شویم. روی حرفم تاکید می‌کنم اگر مسابقات را ادامه ندهند بهتر است پرسپولیس قهرمان شود.

وی یادآورشد: تیم ما امسال خیلی زحمت کشید و سه سال قهرمان لیگ شد. امسال هم می‌خواستیم در قهرمانی پوکر کنیم تا در تاریخ فوتبال ایران برای اولین بار چنین اتفاقی بیفتد ولی کرونا مانع از ادامه بازی‌ها شده. مطمئن باشید اگر بازی‌ها ادامه پیدا کند ما می‌توانیم قهرمان شویم.

نعمتی در خصوص شروع دور جدید تمرینات تیم پرسپولیس و میزان آمادگی بدنی بازیکنان اظهار داشت: خدا را شکر که همه چیز مثل قبل است. از نظر بدنی و ذهنی در شرایط خوبی قرار داریم و فکر می‌کنم آماده شروع بازی‌ها هستیم.

وی درباره اینکه اجازه برگزاری بازی‌های تدارکاتی به باشگاه‌ها داده نشده و با این شرایط کار برای آماده‌سازی تیم‌ها قبل از آغاز لیگ سخت خواهد شد خاطرنشان کرد: به نظرم باید برای اجرای پروتکل‌های بهداشتی دوباره تصمیم‌گیری شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید