نعمتی: اصراری به برگزاری بازی‌های لیگ نداریم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سیامک نعمتی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اتحادی که بین برخی از باشگاه‌ها به وجود آمده تا لیگ برتر تعطیل شود، گفت: به نظر من مسئولان و تصمیم گیرندگان باید تصمیم درستی بگیرند.

سیامک نعمتی با بیان اینکه باید از این باشگاه‌ها بپرسند که اگر لیگ تعطیل ‌شود با قهرمانی پرسپولیس همراه باشد یا اینکه لیگ ادامه پیدا کند؟ افزود: آن زمان باید دید که این باشگاه‌ها چه تصمیمی‌می‌گیرند.

نعمتی تصریح کرد: اگر به قهرمانی پرسپولیس رضایت می‌دهند که ما هم اصراری به برگزاری بازی‌های لیگ نداریم تا سلامتی مردم دچار مشکل نشود اما اگر نظر دیگری دارند ما هم دنبال ادامه بازی‌ها خواهیم بود.

وی یادآورشد: سلامتی مردم برای ما همه مهم است و به همین خاطر خیلی از مشاغل تعطیل ‌شد اما الان خیلی از لیگ‌های دنیا در حال ادامه مسابقات هستند و به دنبال این هستند که در خردادماه بازی‌های باقی مانده را انجام دهند.

نعمتی اضافه کرد: در لیگ ایران اما برخی از باشگاه‌ها برای اینکه پرسپولیس به پوکر قهرمانی نرسد دست به هر کاری می‌زنند اما باید بدانند که اگر هم قرار به تعطیلی مسابقات باشد باید پرسپولیس قهرمان اعلام شود چرا که ما صدرنشین هستیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر کل مشاغل و کسب و کار مردم تعطیل بود من هم موافق بودم که برای سلامتی مردم فوتبال تعطیل باشد اما وقتی همه جا باز است و همه مردم سر کار می‌روند و در مترو و خیابان حضور دارند دیگر دلیلی ندارد که بخواهند فوتبال را تعطیل کنند.

نعمتی گفت: اگر قرار باشد خدای نکرده برای کسی مشکلی پیش بیاید در فضای کسب و کار هم به وجود می‌آید اما در فوتبال و در تمرینات همه بازیکنان می‌توانند مراقب سلامتی خود باشند. به نظر من این اصلا خوب نیست که عده‌ای دست روی فوتبال گذاشتند و می‌خواهند آن را تعطیل کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید