نظر مجید نامجو مطلق راجع به شرایط استقلال

پیشکسوت تیم ملی و باشگاه استقلال معتقد است شکاف بین مدیرعامل و مجموعه تیم فوتبال استقلال به‌ اندازه ای است که به نظر می‌رسد دیگر امیدی برطرف کردن آن وجود ندارد.

 شرایط عجیب حاکم بر باشگاه استقلال و مشکلاتی که این تیم مدتی است با آن دست‌ و پنجه نرم می‌کند و همچنین سالگرد تولد جواد زرینچه ما را بر آن داشت که به سراغ مجید نامجو مطلق بازیکن و مربی اسبق استقلال و زوج بی‌نظیر زرینچه در سال‌های نه‌چندان دور برویم تا نظر او را درخصوص مسائل اخیر استقلال و همچنین مدافع راست بی‌نظیر این تیم طی دهه‌های ۶۰ تا ۷۰ جویا شویم که در ادامه این گفت‌وگو را می‌خوانیم:

*آقای نامجومطلق سلام، همان‌طور که خودتان می‌دانید استقلال علی‌رغم نتایج خوبی که طی این چند ماه گذشته گرفته، وضعیت مطلوبی را تجربه نمی‌کند، در حال حاضر خبری هم از تمرینات نیست. شما این شرایط را چگونه تحلیل می‌کنید؟

 نامجومطلق: واقعاً با توجه به این اوضاع نابسامان من چه می‌توانم بگویم. انصافاً من در طی دوران حضورم در استقلال چه به‌عنوان بازیکن و چه به‌عنوان مربی چنین شرایطی را به خاطر نمی‌آورم که تا به این حد بین مدیرعامل و مجموعه تیم چنین فاصله‌ای وجود داشته باشد. هرچند من با توجه به شناخت نسبی که از آقای ملکیان دارم، فکر می‌کنم او توانسته تا حدی مقداری پول به تیم تزریق کند، ولی به نظر می‌رسد با توجه به شرایط موجود این کمک‌ها کفاف حجم معضلات این تیم را نمی‌دهد، چون‌که اوضاع به‌گونه‌ای پیش رفته که دیگر آن پرده حیا بین مجموعه تیم و مدیرعامل افتاده است.

*کار دیگر به شکایت خصوصی از بازیکن تیم هم رسیده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید