نظر قنبرپور در مورد وضعیت تیم پرسپولیس

پیشکسوت و مربی تیم فوتبال پرسپولیس، مصطفی قنبرپور، در گفت‌وگویی  در مورد انسجام پرسپولیس، تغییرات در خط دفاع و  دیگر ابعاد تیمی، گفت: پرسپولیس عملکرد خیلی خوبی در این دیدار داشت و به نظر من اگر نمایشی را که مقابل

قنبرپور: پرسپولیس به چهره قدرتمند و واقعی خود نزدیک‌تر می‌شود

پیکان ارائه داد مقابل تیم‌های قبلی حتی استقلال انجام می‌داد می‌توانست به برتری برسد.به نظر من انسجام تیمی رفته رفته شکل بهتری به خود می‌گیرد و هر چه می گذرد پرسپولیس به چهره قدرتمند و واقعی خود نزدیک‌تر می‌شود. در دیدار با پیکان هم پرسپولیس خیلی خوب بازی را کنترل کرد و در نهایت هم با استفاده از کانال‌های کناری به برتری رسید.

این موضوع بیانگر این است که همه بازیکنان تیم حتی نیمکت‌نشین‌ها هم شرایط خوبی دارند و پشت هر تعویض برنامه بود. واقعا تیم خوبی را این روزها از پرسپولیس شاهد هستیم.

پیکان یکی از باشگاه‌های خوب و ریشه‌دار در فوتبال ما است و همیشه بازی‌های خوبی را ارائه می‌دهد و مقابل پرسپولیس هم نمایش خوبی داشت. این تیم از حضور بازیکنان با انگیزه خوبی بهره می‌برد. واقعا پرسپولیس عملکرد خوبی داشت و توانست قدرتش را به حریف دیکته کند.

قطعا پشت هر زوج و ترکیبی تفکرات مربی نهفته است. نمی‌توانم در مورد بازیکن خاصی صحبت کنیم چرا که همه بازیکنان پرسپولیس نفرات قابلی هستند. به نظر من باید به نظر مربی در این زمینه احترام گذاشت اما حضور سیدجلال حسینی برای هر تیم و مربی نعمت است چرا که او یک رهبر واقعی است که از عقب تیمش را هدایت و به انسجام تیمی کمک زیادی می‌کند.

قنبرپور: پرسپولیس به چهره قدرتمند و واقعی خود نزدیک‌تر می‌شود

این جام، جام شگفتی‌ها است. همیشه تیم‌های دسته اولی با انگیزه چند برابر به میدان می‌روند و می‌توانند شگفتی خلق کنند. در این جام هر مسابقه حکم یک فینال را دارد اما پرسپولیسی‌ها هم قطعا تدابیر لازم را برای موفقیت در این بازی خواهند اندیشید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید