نظر سرمربی پاری سن ژرمن در مورد مثلث هجومی‌آن تیم

 علیرغم اینکه تیم پی اس جی فصل قبل نیز بازیکنان بزرگی را در اختیار داشت ولی مدیران آن باشگاه تابستان امسال تصمیم گرفتند چند بازیکن درجه اول جهانی همچون لیونل مسی، سرخیو راموس، جیجی دوناروما و … را نیز به ترکیب تیم اضافه نمایند  بدین ترتیب پی اس جی به پرستاره ترین تیم فوتبال جهان تبدبل شد. اما نتایج و سبک بازی تیم مائوریسیو پوچتینو هنوز خیلی خوب نبوده و انتقاداتی را برانگیخته است. حالا این سرمربی آرژانتینی در مورد فرم فعلی بازیکنان بزرگ خود و البته خصوصیات مثلث مخوف خط حمله پاری سن ژرمن صحبت کرده است.

 پوچتینو گفت: “شاید شرایط بازیکنانی چون سرخیو راموس لیونل مسی و نیمار با سال 2014 یکی باشد. این بازیکنان قهرمانان بزرگی هستند، اما باید به واقعیت عادت کنند. همه ما در نظر داریم که این افراد در بین بهترین‌ها بوده اند، اما حالا باید سطح همیشگی خود را ارائه دهند.

01651336

اگر آنها به مرز آمادگی گذشته برسند، مطمئناً ما می‌توانیم به هر هدفی دست یابیم. اما مبارزه برای رسیدن به بهترین سطح هر کدام شده و این ارکستر باید منظم باشد.

البته لیونل مسی یک چهره جهانی و احتمالا بهترین بازیکن تمام دوران فوتبال است. انتقال لیونل مسی توقعات از پاری سن ژرمن را بالا برده، اما تواضع او برای من بسیار جالب است. کیلیان امباپه نیز بازیکنان فوق العاده برای حال و آینده است. هدف ما این بود که کیلیان امباپه در پاریس باقی بماند. او یک بازیکن حرفه ای و بزرگ است که به مفاد قراردادش عمل کرده است.

نیمار با همه رابطه خوبی دارد. او قلب بزرگی داشته و انسانی حساس است که دوست دارد همه را در آغوش بگیرد. البته نیمار همچنین بسیار رقابت طلب و تشنه موفقیت و یک پسر افسانه ای با قلبی بزرگ است.”

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید