نظری: هر تصمیمی‌که فدراسیون فوتبال بگیرد از آن تمکین می‌کنیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حجت نظری عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص ادامه مسابقات لیگ برتر گفت: طبیعتاً هر تصمیمی‌که فدراسیون فوتبال بگیرد از آن تمکین می‌کنیم.

حجت نظری افزود: من موضع باشگاه را نمی‌گویم و نظر شخصی خودم را بیان می‌کنم. موضع رسمی‌باشگاه را مدیرعامل بیان خواهد کرد اما ما هم به عنوان عضوی از جامعه نظر ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا و فدراسیون فوتبال را خواهیم پذیرفت.

وی با بیان اینکه نظر شخصی من این است که در این شرایط شاید به مصلحت نباشد که وضعیت را عادی جلوه دهیم، اظهارکرد: شاید همین وضعیت کنونی و رشد بیماری هم به خاطر عادی جلوه دادن وضعیت باشد.

نظری ادامه داد: ما در تلاش هستیم تا مشکلات را برطرف کنیم مطمئن باشید که هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه تاکنون تمام تلاشش را انجام داده و از این پس نیز سعی می‌کند تلاش بیشتری انجام دهد تا مشکلات برطرف شود.

وی درباره دلیل غیبت کامران منزوی در جلسه هیئت مدیره توضیح داد: منزوی درگیر مجلس ختم بود و نتوانست در جلسه شرکت کند. او خیلی وقت است استعفا داده ولی هنوز تعیین تکلیف نشده است.

نظری در خصوص اینکه آیا اسماعیل خلیل زاده همچنان به عنوان عضو هیئت مدیره به کار خود در باشگاه استقلال ادامه خواهد داد یا خیر؟ گفت: حتماً او با قدرت به کارش ادامه می‌دهد همه ما کنار هم هستیم و اگر قرار است برویم همه با هم میرویم و یا همه با هم می‌مانیم.

وی ابراز کرد: ما در تلاش هستیم تا مشکلات را برطرف کنیم. مطمئن باشید که هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه تاکنون تمام تلاشش را انجام داده و از این پس نیز سعی می‌کند تلاش بیشتری انجام دهد تا مشکلات برطرف شود.

نظری خاطرنشان کرد: من موضع باشگاه را نمی‌گویم و نظر شخصی خودم را بیان می‌کنم. موضع رسمی‌باشگاه را مدیرعامل بیان خواهد کرد اما ما هم به عنوان عضوی از جامعه نظر ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا و فدراسیون فوتبال را خواهیم پذیرفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید