نظری جویباری: هر چیزی که برخلاف میل استقلال و هواداران ببینیم بازگو می‌کنم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی نظری جویباری سرپرست اسبق استقلال درخصوص انتخاب هر چه سریع‌تر مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: شما ببینید آقای رسول پناه استعفا داد و در کمتر از ۴۸ ساعت وزیر ورزش برای این تیم مدیرعاملی مشخص کرد و رئیس حراست خودش را به‌عنوان مدیر پرسپولیس معرفی کرد که اتفاقاً یکی از مدیران توانمند هستند.

علی نظری جویباری اظهار کرد: استقلال حدود ۴۰ روز است که مدیرعامل ندارد و با کدخدا منشی اداره می‌شود که همین امر باعث شده که هرروز یکی علیه استقلال حرف بزند. حالا باز دمِ آقای فکری گرم که بدون توجه به این مسائل در حال اداره تیمش است، اما به نظر من باید هر چه سریع‌تر جلسه‌ای برگزار و تکلیف مدیرعامل استقلال مشخص شود.

وی ادامه داد: من تعجبم از این است که آقای رسول پناه که حتی یک روز سابقه مدیریت در حوزه ورزش را نداشته تیمش را به فینال آسیا می‌برد و از طرفی آقای سعادتمند که ۳۰ سال سابقه مدیریت ورزشی را در حوزه‌های مختلف در کارنامه داشته این‌چنین اشتباهاتی را به بار می‌آورد.

نظری جویباری تصریح کرد: وی نه‌تنها نتوانست استقلال را در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا تقویت کند بلکه کاری کرد که درنهایت منجر به جدایی سرمربی تیمش شد و بدون اینکه درک درستی از اهمیت رقابت‌های لیگ قهرمانان داشته باشد استقلال را بدون سرمربی و بازیکنان تازه به خدمت گرفته روانه این مسابقات کرد. عدم توانایی در اداره استقلال را می‌شود از همین امر متوجه شد.

او درخصوص اضافه شدن خودش به ترکیب هیئت‌مدیره نیز اظهار داشت: «من به‌عنوان یک استقلالی و به‌عنوان کسی که همیشه حامی‌این تیم بوده و خواهد بود، تمام تلاشم را برای موفقیت این تیم می‌کنم، چه پستی داشته باشم. من چه نداشته باشم برای موفقیت استقلال هر کاری از دستم بربیاید انجام می‌دهم و این وظیفه من است که برای شاد کردن دل هواداران استقلال ذره‌ای کوتاهی نکنم و نداشتن پست برایم به‌هیچ‌وجه مهم نیست.

نظری جویباری خاطرنشان کرد: مطمئن باشید که هر چیزی که برخلاف میل و اراده این باشگاه و هواداران ببینیم بازگو خواهم کرد و در اخرهم مجدداً می‌گویم که اشتباهات آقای سعادتمند لطمه بزرگی به استقلال زد که امیدوارم در آینده کمتر شاهد این‌گونه اشتباهات محرز در امر مدیریت این تیم باشیم

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید