نظری: برنامه ریزی ما پرداخت بدهی‌ها تا قبل از پنجره زمستانی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حجت نظری عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با بیان اینکه برنامه ریزی ما پرداخت بدهی‌ها تا قبل از پنجره زمستانی است گفت: هر رقمی‌که باید به این مربی پرداخت شود و اگر باشگاه در این زمینه محکوم شود روی پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال برای فصل جدید اثری نخواهد گذاشت.با توجه به اینکه چند ماه تا نیم فصل فاصله داریم حتما برنامه ریزی داریم بدهی هایمان را تا نقل و انتقالات زمستانی پرداخت کنیم تا در آن زمان مشمول بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی نشویم.

حجت نظری در خصوص وضعیت البسه استقلالی‌ها و مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد افزود: سال گذشته با شرکت آل اشپورت قرارداد داشتیم و نسبتا از کیفیت و تعامل این شرکت راضی بودیم البته بعضی بحثها مطرح شد که به دلیل مباحث اقتصادی به قرارداد با این شرکت ادامه ندهیم به همین دلیل آقای مددی با چند برند دیگر مذاکره و تلاش کرد با شرکتی قرارداد ببنند که هم از نظر اقتصادی و هم از نظر کیفیت به سود باشگاه باشد.

وی تاکید کرد:تا اینجا با چند شرکت داخلی و خارجی صحبت شده و با توجه به صحبت هایی که مسئولان آل اشپورت مطرح کردند و همچنین صحبتهایی که با کارگزار صورت گرفت کمی‌کار به کندی پیش رفت. البته با توجه به تعطیلی ۲ هفته ای مسابقات لیگ به نظر می‌رسد مشکل حل شده و در بازی بعد با طرح و لباس جدید بازی خواهیم کرد.

نظری در خصوص اینکه مددی مدعی شده کارگزار جدید باشگاه مبلغ ۳۵ میلیارد تومان واریز کرده و ظاهرا با این رقم مشکلات فعلی حل می‌شود گفت: قبل از این اتفاق برای پرداخت مطالبات شاکیان از باشگاه مجبور شدیم مبالغی را قرض کنیم چون زمانی که هیات مدیره کار را به دست گرفت (یک و ماه و چند روز پیش) تقریبا حدود ۷۰۰ میلیون در حساب باشگاه بود و این رقم کفاف پرداخت بدهی‌ها را نمی‌داد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید