نظری‌جویباری: بعید می‌دانم سعادتمند بتواند مدت زیادی در استقلال بماند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی نظری‌جویباری پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان اینکه این اتفاق نشانه خوبی نیست که یک مدیر بیاید و دوباره چند روز بعد یک فرد دیگری جایگزین او در این سمت شود، گفت: یک مدیر وقتی موفق است که حداقل شرایط کاری برای او فراهم شود که تا چند سال بتواند در عرصه مدیریتی دوام داشته باشد.

علی نظری‌جویباری با اشاره به اینکه این‌طور نیست که امروز یک نفر را انتصاب کنند و فردا یک نفر دیگر را برای این سمت بیاورند، افزود: این موضوع باعث می‌شود تا اعتماد سلب شده و آن مدیر نتواند کارآیی لازم را برای پیشبرد اهداف مدیریتی‌اش داشته باشد.

نظری‌جویباری خاطرنشان کرد: مدیران فوتبالی باید حداقل سه ساله زمان داشته باشند تا برنامه‌های خود را ترسیم کرده و باشگاه تحت هدایت را به شرایط ایده‌آلی برسانند.

وی ادامه داد: باید مشخص شود این دوستان برای آینده خودشان چه برنامه‌ریزی انجام داده‌اند که به فرض مثال تا شش ماه آینده استقلال به کجا برسد؟ هشت ماه دیگر بدهی‌های استقلال به چه شرایطی خواهد رسید؟ بعید است در وزارت ورزش معنی داشته باشد که کسی برنامه‌ای ارائه بدهد تا برای مدیرعاملی یا عضویت در هیئت‌مدیره استقلال انتخاب شود.

این پیشکسوت عنوان کرد: اکنون خود سعادتمند هم نمی‌داند تا چه زمانی عهده‌دار مسئولیت مدیرعاملی باشگاه استقلال خواهد بود، همان‌طور که خلیل‌زاده، فتح‌الله‌زاده، موسوی، ماجدی و دیگران آمدند و رفتند. بعید می‌دانم از این دوستان برنامه‌ای خواسته باشند و یا حداقل یک برنامه کوتاه مدت و یا میان مدت دریافت کرده‌اند.

نظری‌جویباری گفت: شما به هیات مدیره باشگاه استقلال نگاه کنید؛ اصلا توان ندارند. اکثر افراد سن شان بالا است و مدیرعامل هم که ۸۰ سال سن دارد. به نظر شما یک پیرمرد ۸۰ ساله چه کاری برای یک باشگاه به بزرگی استقلال می‌تواند انجام دهد؟ آیا این مدیر با این سن و سال می‌تواند با یک مشت جوان سرو کله بزند؟ این‌ها باید بروند استراحت کنند! نتایج استقلال هرگز توجیه پذیر نیست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید