نظرات کارشناسی پیشکسوت فوتبال در مورد بازی دیشب ایران و سوریه

منصور رشیدی در گفتگو با ما در خصوص پیروزی یک بر صفر ایران برابر تیم ملی سوریه اظهار داشت: انتظار بیشتری از تیم ملی کشورمان می‌رفت. مردم توقع داشتند یک بازی بهتر و قابل قبول تر را از ملی پوشان ببینند اما عدم هماهنگی و نبود یک برنامه ریزی دقیق باعث شد تا نتوانیم قدرت خود را به رخ دیگر حریفان بکشیم.

وی افزود: با توجه به اینکه زمان کوتاهی برای هماهنگی داشتیم و بازی تدارکاتی هم وجود نداشت انتظار می‌رفت که تیم ملی نتواند نمایش فوق العاده ای داشته باشد. البته نبود سرمربی کنار زمین هم باعث شد تا شرایط بدتر شود و انتظار مردم از تیم ملی برآورده نشود.

دروازه بان سابق ایران در ادامه خاطرنشان کرد: مقابل سوریه تنها توانستیم از روی خلاقیت‌‌‌های فردی به سه امتیاز دست پیدا کنیم. مطمئنا بازی با عراق به مراتب برای ما با این شرایط سخت تر خواهد بود. عراقی‌ها مقابل کره جنوبی بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتندو به طور حتم برنامه ریزی دقیقی خواهند داشت تا بتوانند مقابل ما به سه امتیاز دست پیدا کنند بنابراین لازم است کادر فنی تیم ملی شرایط روحی و روانی تیم را آماده کند تا ملی پوشان بتوانند نمایش خوبی مقابل عراق داشته باشند.

رشیدی افزود: سرمربی تیم ملی به کرونا مبتلا شده است. اینکه چرا او در این شرایط قرار گرفته، جای بحث است. چرا سرمربی تیم ملی بدون رعایت پروتکل‌‌‌های بهداشتی به یک برنامه تلویزیونی می‌رود و چرا فدراسیون او را به طور کامل مراقبت نمی‌کند تا دچار چنین مشکلی نشود. همیشه حضور سرمربی کنار زمین اثر بسیار مثبتی خواهد داشت و نبودش تأثیر منفی به جای می‌گذارد. امیدوارم سرمربی تیم ملی هر چه زودتر بهبودی کامل را به دست آورد تا بتواند از کنار خط با بازیکنانش ارتباط برقرار کرده و نکات فنی را به آنان گوشزد کند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: برابر سوریه به یک برد دست یافتیم. عراق به مراتب پرقدرت تر از سوریه خواهد بود. باید کادر فنی، کارهای تاکتیکی اش را براساس شرایط تیم عراق انجام دهد. اسکوچیچ باید بداند یک اشتباه کوچک شرایط را برای تیم ملی کشورمان سخت خواهد کرد. حالا که این روزها بحث برکناری این سرمربی قوت زیادی گرفته است، او باید هوشیار باشد و اجازه ندهد چنین اتفاقی برای او رخ دهد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید