نظرات پیشکسوت استقلال در مورد بازی فینال جام حذفی

محمد مومنی در مورد شکست استقلال در برابر فولاد خوزستان در فینال جام حذفی اظهار داشت: بازی چندان زیبایی ندیدیم و دو تیم در وقت‌های قانونی و اضافی نتوانستند موقعیت خاصی ایجاد کنند. این موضوع به احتیاط کادر فنی استقلال و فولاد برای از دست دادن قهرمانی باز می‌گشت و آنها برای از دست ندادن جام، چندان دست به ریسک نزده و هجومی‌بازی نکردند. در نهایت کار به ضربات پنالتی کشید که در آن هر تیمی‌تمرکز بیشتری داشته و البته تا حدی شانس داشته باشد برنده می‌شود.

وی افزود: به تیم فولاد و مردم خوزستان تبریک می‌گویم اما فولاد هم آن تیم همیشگی نبود و در کل مسابقه موقعیت خیلی خاصی خلق نکرد. استقلال هم برخلاف دیدارهای قبلی‌اش نتوانست فرصت خاصی روی دروازه حریف به وجود آورد و در نهایت جام را از دست داد.

پیشکسوت تیم استقلال عنوان کرد: نکته مهم در پنالتی‌ها تکرار شدن ضربه مهران موسوی بود. به نظر من داور برای این اقدام کاملاً اشتباه کرد. اگر قرار بود این پنالتی تکرار شود باید در برخی ضربات دیگر هم چنین کاری انجام می‌داد. آن صحنه نقطه عطف بازی بود زیرا مهران موسوی و بازیکنان فولاد پس از خراب شدن پنالتی خودشان را باختند. حتی وقتی وی در بار دوم هم نتوانست ضربه خوبی بزند و مظاهری بدشانس بود که دروازه‌اش پس از برخورد توپ به دستش باز شد.

مومنی با اشاره به از دست رفتن قهرمانی استقلال ادامه داد: در این زمینه اصلاً فرهاد مجیدی و بازیکنان را مقصر نمی‌دانم زیرا آنها با از خودگذشتگی و فداکاری در شرایطی که استقلال مشکلات مدیریتی فراوانی که دارد به فینال رسیدند؛ باید مدیریت پاسخگوی این شکست باشد زیرا در طول فصل بارها و بارها در مقابل بازیکنان ایستاد و شرایط لازم را برای آنها فراهم نکرد. مجیدی با دست خالی تیمش را تا اینجا رساند و استقلال امشب هم در ضربات پنالتی شکست خورد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید