نظرات مهدی مناجاتی در رابطه با گروه تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی

سرمربی اسبق تیم ملی، مهدی مناجاتی، در گفت وگویی در خصوص قرعه کشی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: در گروه خوبی قرار گرفتیم که در آن بازی با آمریکا نسبتا سبک‌تر است. انگلیس بازیکنان خیلی خوبی دارد. ایران هم کم تیمی‌نیست و قطعا تیم‌های دیگر هم به این باور رسیده‌اند که به راحتی نمی‌توانند تیم ملی فوتبال ایران را شکست دهند.

وی افزود: می‌توانیم شانس صعود از گروه را داشته باشیم. با توجه به لژیونرها و بازیکنان خوبی که در اختیار داریم، می‌توانیم به اولین صعودمان در تاریخ به دور بعدی فکر کنیم.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران در رابطه با عملکرد دراگان سکوچیچ افزود: بنده از قدیم با آوردن مربی خارجی برای تیم ملی موافق نبودم. مربیان ایرانی خوبی داریم که هوش سرشاری دارند. آنها با توجه به شناخت کافی از بازیکنان و شرایط فوتبال ایران می‌توانند عملکرد خیلی بهتری نسبت به گزینه‌های خارجی داشته باشند.

پیشکسوت فوتبال تصریح کرد: باید دقت کنیم کسانی را انتخاب کنیم که علاقه‌مند به رشد و پیشرفت فوتبال بوده و اهل باند بازی نباشند.

مناجاتی در مورد شانس‌های اول قهرمانی جام جهانی بیان کرد: تیم‌های برزیل، آرژانتین، انگلیس و فرانسه شانس اول قهرمانی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هستند.

قرعه‌کشی جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر جمعه شب گذشته در شهر دوحه برگزار شد و تیم ملی فوتبال ایران در گروه دوم با انگلیس، آمریکا و برنده پلی اف اروپا (ولز با برنده اوکراین و اسکاتلند) همگروه شد. این دومین بار است که تیم ملی ایران و آمریکا در یک گروه قرار گرفته‌اند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید