نظرات صادق ورمزیار در رابطه با تیم ملی فوتبال

در رابطه با بازی در پیش روی تیم ملی فوتبال با امارات صادق ورمزیار در مصاحبه ای گفت: شرایط تیم ملی خوب است و از دو بازی ابتدایی ۶ امتیاز گرفتیم که نشان می‌دهد شرایط فعلا بر وفق مراد است.

ورمزیار ادامه داد: اگر در دو دیدار آینده نیز موفق عمل کنیم از بابت مسایل روحی و روانی در شرایط بهتری قرار می‌گیریم که این برای تیم ملی بسیار خوب است. به‌نظرم تیم ملی در اوج آمادگی نیست چرا که بازیکنان در کنار هم تمرینات منظمی‌نداشتند و ممکن است برای هماهنگی در زمین، مشکلاتی داشته باشیم.

او اظهار داشت: البته در بازی سوریه و عراق نیز شاهد این مساله بودیم و دیدیم بازی به بازی بهتری عمل کردیم. نظرم این است امارات نمی‌تواند چندان برای ما ایجاد دردسر کند اما بازی با کره سختی‌های خود را دارد و باید برای این بازی تدابیر خاصی در نظر گرفته شود. ما باید در بازی‌‌‌های خانگی امتیازات لازم را به دست بیاوریم.

همچنین پیشکسوت فوتبال ایران در مورد بازی با امارات، گفت: با شناختی که از امارات دارم فکر نمی‌کنم حریف قدری برای ما باشد اما این دلیل نمی‌شود فکر کنیم بازی آسانی در پیش است. در این بازی باید تمرکز کافی داشته باشیم و در تمامی‌لحظات بازی با یک برنامه مشخص به دنبال اهداف خود باشیم.

در  ادامه ورمزیار گفت: در مورد کره هم این نکته را باید مد نظر قرار داد که آنها همیشه کره هستند و همواره بازی ما با آنها حساسیت‌های خاص خود را دارد. اگر بتوانیم در دو دیدار آینده امتیازهای لازم را بگیریم بخش اعظمی‌از راه صعود را طی کرده‌ایم و با خیال راحت می‌توانیم برنامه‌های خود را دنبال کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید