نظرات سرپرست پرسپولیس در باره فدراسیون فوتبال و البته بازیکن گابنی گل گهر

سرپرست پرسپولیس، افشین پیروانی، بعد از پیروزی تیمش مقابل آلومینیوم با نتیجه ۲ بر صفر اظهار کرد: خدا را شکر بازی خوبی انجام دادیم. به هواداران تبریک می‌گوییم. ان شاء الله اتفاقات خوبی در آینده رخ دهد.

او درباره برکناری شهاب الدین عزیزی خادم از ریاست این فدراسیون گفت: ما که از نزدیک اطلاعی نداشتیم. نمی‌دانم چرا تصمیم گرفتند جا به جایی انجام شود. به عنوان نماینده باشگاه پرسپولیس دوست دارم  عدالت رعایت شود. تا امروز یک مقدار در حق ما کم لطفی شد. آقایانی که برای حل مشکلات تیم در دریافت مجوز حرفه‌ای و حضور در لیگ قهرمانان آسیا مهلت سه ماهه داده بودند، کجا هستند؟ یکی از مشکلات این فدراسیون حذف پرسپولیس بود. منطقی نبود که پرسپولیس به این راحتی از گردونه مسابقات حذف شود. آقایان کجا هستند؟

سرپرست پرسپولیس درباره شایعه دخالت برخی از مدیران فدراسیون فوتبال در رای کمیته انضباطی درباره بازیکن گل‌گهر گفت: بر همین باور هستم که آن رای می‌توانست غیر از این باشد. کسی که کارت صادر کرد و کسی که بازیکن را آورد، قسر در رفتند. آن افراد کجا رفتند؟ اگر قرار است حقی به کسی داده شود، نباید اینطور باشد. ما مدعی قهرمانی هستیم. حق نداشتیم اعتراض کنیم؟ چرا روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال پاسخگو نیست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد صدای معتمد :
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید