نظرات سرمربی مس رفسنجان پیش از دیدار با پیکان

پیش از دیدار مس رفسنجان با پیکان، محمد ربیعی، سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان اظهار کرد: پیکان تیم خوبی است و کادر فنی خوبی دارد. فردا یکی از بازی‌های مهم و سخت ما در نیم‌فصل اول است. ما بعد از بازی با استقلال مشغول ریکاوری بودیم. کیفیت دو تیم نوید این را می‌دهد که بازی خوبی را شاهد باشیم. برای دو تیم آرزوی سلامتی می‌کنم.

وی ادامه داد: بازی با استقلال خوب بازی کردیم اما آن بازی گذشته است. به نظرم در دیدار با استقلال، کیفیت تیم ما دیده شد اما چون برابر استقلال بود، بیشتر دیده شد. مقابل تراکتور، گل‌گهر و ذوب‌آهن هم خیلی خوب بازی کردیم. مسیری را طی می‌کنیم که فعلا خوب در آن ظاهر شدیم. قطعا ایراداتی داریم اما باید به تکامل بیشتری برسیم. اگر تیم و بازیکنان در خواب بازی قبلی بمانیم، در بازی فردا اذیت می‌شویم. البته با تجربه‌هایی که سراغ دارم فکر نمی‌کنم این اتفاق رخ دهد و بازیکنانم با هوش بالا در زمین حاضر می‌شوند.

او درباره مصدومان تیمش گفت: فقط مهدی کیانی مصدوم است و بقیه بازیکنان را در اختیار داریم. قائم اسلامی‌خواه به تمرینات گروهی برگشته و محمدحسین کریم‌زاده هم به بازی برگشته و می‌تواند دقایقی برای ما بازی کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید