نظرات حبیب کاشانی پیرامون مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس

یکی از کسانی که  این روزها نامش در رسانه‌ها به عنوان یکی از گزینه‌های مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس مطرح شده، حبیب کاشانی است. اما او در طی مصاحبه ای در این رابطه گفت:  قبل از هرچیز آرزو می‌کنم تیم محبوب و بزرگ پرسپولیس بتواند به عنوان نماینده ایران در دیدار با الهلال عربستان سربلند و پیروز میدان را ترک کند. اینکه باشگاه‌های ما نمی‌توانند میزبان شوند اتفاق خوبی نیست. نکته عجیب این است که تیم‌های عربستانی نه تنها به ایران نمی‌آیند بلکه ما محکوم به بازی در عربستان هم می‌شویم.

کاشانی افزود: برای جلوگیری از این اجحاف‌ها باید دیپلماسی ورزشی ما فعال‌تر باشد و سکوت نکرده و شفاف موضع‌گیری و احقاق حق کنیم. دیدار با الهلال هم با حضور تماشاگر برگزار می‌شود و امیدوارم پرسپولیس با درایت کادرفنی و حمایت هواداران و باشگاه بتواند در این بازی که فینال زودهنگام آسیا است، سربلند و پیروز میدان را ترک کند. متاسفانه تیم پرطرفدار پرسپولیس در دو فصل اخیر حتی در یک بازی آسیایی میزبان نبوده، اما توفیقات مهمی‌را رقم زده و این ارزش کادر فنی و بازیکنان عزیز را بیشتر می‌کند.

همچنین مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت مدیریتی این باشگاه گفت: نکته مهمی‌که جا دارد به آن اشاره کنم این است که کاش سمیعی در باشگاه می‌ماند. ایشان دوران خوبی را طی کرد و با آرامش و بدون حاشیه کارها را پیش برد و ای کاش شرایطی مهیا می‌‌شد که ایشان بماند. نمی‌دانم چرا  سمیعی رفت و چرا با استعفای او موافقت شد، اما ماندن ایشان می‌توانست به باشگاه کمک کند.

او درباره مصاحبه علی کریمی‌و همچنین حمایت علی دایی از خودش گفت: دلیل مصاحبه کردنم همین بود که از این عزیزان و بزرگان تشکر کنم. دایی و کریمی، اسطوره‌‍های فوتبال ایران و بسیاری از پیشکسوتان عزیز در مصاحبه‌ها و صحبت‌های خود و همچنین جاهای دیگر حمایت‌هایی از بنده داشتند که این نظر لطف و محبت آنهاست. از تمامی‌عزیزانی که بنده را لایق دانستند به ویژه این دو اسطوره پرافتخار نهایت تشکر را دارم.

کاشانی درباره اظهارنظر علی کریمی‌که به صراحت گفته کاشانی و دادکان بهترین گزینه‌ها برای مدیرعاملی پرسپولیس هستند، گفت: علی آقا لطف دارد و این اظهارنظر مسئولیت بنده را بیشتر می‌کند. چون نام آقای دادکان مطرح است باید به صراحت بگویم که ایشان را گزینه اصلح‌تری نسبت به خود می‌دانم. ایشان تجربه و توان مدیریتی بالایی دارند و می‌توانند اتفاقات مهمی‌از جمله قهرمانی آسیا را رقم بزنند.

همچنین عضو شورای شهر تهران در پایان خاطرنشان کرد: به هر حال امیدوارم که پرسپولیس قبل از دیدار حساس با الهلال به خوبی  حمایت شود. این مساله مهمی‌است و جا دارد به سهم خود و به عنوان یک هوادار از همه اعضای تیم تشکر کنم. امیدوارم چالش‌ها مرتفع شود و تصمیمات خوبی هم از سوی وزارت ورزش برای مدیریت باشگاه اتخاذ شود. در مجموع وظیفه دانستم از همه ورزشی‌ها، فوتبالی‌ها و هواداران عزیزی که این روزها به بنده لطف داشتند،  تشکر کنم. برای پرسپولیس و هوادارانش آرزوی موفقیت و بهترین‌ها را دارم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید