نظرات افشین قطبی پیرامون تیم ملی فوتبال ایران و دیگر تیم‌‌‌های ملی آسیائی

اخیرا خبرگزاری دویچه‌وله مصاحبه‌ای با افشین قطبی سرمربی سابق تیم ملی کشورمان ترتیب داد و نظر او را در خصوص پیشرفت تیم‌های آسیایی پس از میزبانی در جام جهانی 2002 پرسید.

افشین قطبی گفت: آسیا در مسیر رسیدن به پتانسیل اصلی خود قرار دارد. موفقیت آنان در جام جهانی 2022 قطر می‌تواند اعلام بخش اتفاقات بزرگی در آسیا شود.

افشین قطبی در مصاحبه خود اعلام کرد که موفقیت، موفقیت خواهد آورد و موفقیت تیم‌های آسیایی در جام جهانی می‌تواند بسیار زیاد برای آسیا موثر ظاهر شود.

14010118000349 Test NewPhotoFree

سرمربی سابق تیم ملی کشورمان گفت:  رسیدن تیمی‌از آسیا به جمع 8 تیم پایانی بسیار اهمیت دارد. ما همیشه نیاز داریم که یک تیم یک عملکرد حماسی از خودش به ثبت رساند و بتواند به مراحل پایانی این رقابت نزدیک شود تا در آینده فوتبال آسیا نیز در مسیر پیشرفت و توسعه قرار گیرد.

افشین قطبی در مصاحبه با دویچه وله، قرعه تیم‌های کره جنوبی و ژاپن را سخت دانست ولی اظهار داشت که عملکرد قطر و ایران در روز ابتدایی جام جهانی می‌تواند به ذهنیت آسیایی‌ها در این رقابت کمک کند.

14010118000350 Test NewPhotoFree
حضور قطر در کوپا آمریکای 2021 و بازی مقابل آرژانتین و لیونل مسی

افشین قطبی در خصوص شرایط تیم ملی کشورمان گفت: ایران در حال حاضر نسلی طلایی و طرفدارانی پرشور در اختیار دارد که آنها می‌توانند در ورزشگاه‌ها تیم را کمک کنند. عربستان نیز یکی از بهترین دوره‌هایش را تجربه می‌کند و از حمایت بزرگ طرفدارانش به دلیل نزدیکی با قطر روبه‌رو خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید