نظرات اسکوچیچ در مورد تیم ملی فوتبال ایران و برد مقابل امارات

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران دراگان اسکوچیچ پس از برتری یک بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل امارات در مقدماتی جام جهانی 2022 قطر اظهار داشت: امروز دو مورد مرا راضی نگه می‌دارد. ابتدا نمایشی که در نیمه اول داشتیم، توپ را کنترل کرده و خیلی خوب بازی کردیم.

وی افزود: در نیمه دوم با اخراج صادق محرمی‌تیم مقداری تحت فشار قرار گرفت. خیلی راضی هستم با وجود تحمل این فشار توانستیم خطرات بیشتری نسبت به حریف ایجاد کنیم. بابت این دو موضوع بسیار راضی هستم.

وی درباره دلیل استفاده از امید نورافکن به جای مدافعان تخصصی حاضر در فهرست تیم ملی فوتبال برای این بازی که پس از صعود به جام جهانی اهمیت کمتری داشت، توضیح داد:‌ امید نورافکن امروز بازی بسیار خوبی انجام داد و نشان داد تصمیم من درست بوده است. برای بخش مدافعان تیم در این بازی باید راه حل جدیدی انتخاب می‌کردیم. به همین دلیل نورافکن انتخاب من بود. انتخاب درستی هم بود و خیلی خوب بازی کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اضافه کرد: البته گفتید این بازی دارای اهمیت کمتری بود اما کاملا دیدار پراهمیتی بود.  سوال کردید چرا راهکارهای جدیدی را امتحان نکردم اما دقیقا همین کار را کرده و از نورافکن در پست دفاع وسط استفاده کردم. زمانی که امارات دست به تعویض زد و مهاجمان بلند قامت خود را به بازی آورد ما هم واکنش نشان داده و مدافعان وسط دیگری را به بازی آوردیم تا برتری خود را در توپ‌های بلند حفظ کنیم.

اسکوچیچ در خصوص اینکه تیم ملی در دو دیدار اخیرش با وجود فرصت‌های زیادی که به دست می‌آورد و به تیم حریف هم موقعیت‌های کمی‌می‌دهد، فرصت‌های زیادی را از دست داده و این موضوع شاید در دیدارهای سخت‌تر، سبب نگرانی شود، توضیح داد:  من بازیکنان باکیفیتی در قسمت حمله و پیشانی هجومی‌تیم ملی دارم. طبیعی است بازیکنی موقعیتی را از دست بدهد. جدا از تمام بحث‌ها به بازیکنانم افتخار کرده و از مهاجمانم بسیار راضی هستم. این موضوع و دغدغه‌ای نیست که بخواهم به آن بپردازم. همانطور که گفتم از بازیکنانم رضایت کامل دارم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید