نظارت سرمربی تیم زنان شهرداری بم در مورد فوتبال زنان در ایران

سرمربی شهرداری بم مرضیه جعفری،  در گفت و گویی پیرامون وضعیت فوتبال زنان و تیم شهرداری بم اظهار داشت: هر اتفاقی که در جام ملت‌های فوتبال زنان آسیا افتاد از شکست تا پیروزی باید این موضوع را مد نظر قرار دهیم تا این دیدارها را با کمک کارشناسان و سرمربی تیم ملی فوتبال زنان بخوبی ارزیابی کنیم.

وی افزود: باید برنامه‌ریزی خوبی برای تیم ملی انجام دهیم تا شرایط و سطح آن بهتر شود و فوتبال زنان به پیشرفت برسد. دختران ما ظرفیت و استعداد زیادی دارند و باید از این استعدادها بهره برد.

سرمربی شهرداری بم عنوان کرد: انتقادات زیادی به عملکرد تیم ملی شد اما باید بدانیم که این تیم به مدت هشت ماه تشکیل شده است. نباید بی‌انصاف و توقع داشته باشیم تا بهترین نتیجه را در کمترین زمان بگیریم.

وی ادامه داد: نقاط ضعف زیادی داشتیم و یک سری از جاها باید کادر را تقویت و باید در مرحله اول هدف را تعیین و بعد برنامه‌ریزی کنیم. لیگ فوتبال زنان هم خیلی در بازیکن سازی موثر بوده و هست و این بازیکنان ملی‌پوش از دل لیگ برتر به تیم ملی رفتند.

جعفری خاطرنشان کرد: دختران ما از نظر بدنی و فنی ضعف داشتند و نبود بازی تدارکاتی هم به این ضعف دامن زد. باید سرمربی تیم ملی با کارشناسان فوتبال رایزنی کند و ضعف‌ها را پوشش دهد. برخی هم عنوان کردند که بعضی از بازیکنان در پست خود نبودند و ما هم نمی‌دانیم چرا اما مریم ایراندوست تشخیص داده تا آنها در پست دیگری بازی کنند.

وی اضافه کرد: باید از این دیدارها درس بگیریم و در کنار آن ضعف‌ها را برطرف کنیم. ابتدا برنامه‌ریزی کوتاه مدت  و بعد بلند مدت داشته باشیم. پتانسیل دختران ما زیاد است و با برنامه‌ریزی هدف‌دار ظرف چندین سال آینده حرف‌های زیادی برای گفتن داریم.

سرمربی شهرداری بم گفت: در گروه خوبی در جام ملت‌ها حضور داشتیم و می‌توانیم در آینده به جام جهانی صعود کنیم. این امر در گرو برنامه‌ریزی هدف‌دار و از بین بردن ضعف تکنیکی بازیکنان است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید